У пункті пропуску на Львівщині пройде експеримент щодо пішого перетину кордону

14:00 12 червня 2015 р.

  • 0


Фото: tvoemisto.tv

Представники митних та прикордонних служб України і Польщі провели робочу зустріч в пункті пропуску «Угринів-Долгобичув».

З ініціативи польської сторони вчора, 11 червня, відбулася робоча зустріч представників митних та прикордонних служб України і Польщі, а також органів місцевої влади. Під час неїукраїнська та польська сторони обговорили питання проведення експерименту щодо організації пропуску через державний кордон піших осіб у пункті пропуску «Угринів-Долгобичув».

Зокрема, учасники розглянули можливе місце для проведення контрольних функцій, заходи безпеки для подорожніх, обговорили інші необхідні деталі. Усі учасники відзначили готовність до проведення експерименту.

Було прийнято рішення розпочати його в період з 1 липня до 31 грудня 2015 року з використанням існуючої інфраструктури цього пункту пропуску. Ситуація у пунктах пропуску, стан під’їзних шляхів до них, а також доцільність та можливість впровадження пішохідного руху в автомобільних пунктах пропуску є серед найактуальніших питань у розбудові українсько-польського кордону.

Зокрема, у березні цього року питання впровадження пішохідного руху було на порядку денному засідання Комісії з питань пунктів пропуску та прикордонної інфраструктури українсько-польської Міжурядової координаційної ради з питань міжрегіонального співробітництва. Як відомо, на сьогодні на ділянці українсько-польського кордону існує один пункт пропуску для пішого переходу «Шегині-Медика» у Львівській області.

Щодоби його перетинає в середньому близько п'яти тисяч громадян, здебільшого учасники малого прикордонного руху. Про це Про це повідомили сьогодні, 12 червня, в прес-центрі Львівського обласного управління державної фіскальної служби України.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:27 25 травня 2020 р.

Рух транспорту на частині вул. Рудницького перекрито

Від сьогодні, 25 травня, і орієнтовно до 30 травня буде перекрито рух транспорту на частині вул. Рудницького, у зв’язку із проведенням робіт по заміні аварійної ділянки колектора.

Рубрика: Ситуації

18:27 24 травня 2020 р.

Польщу накриває небачена лавина безробітних,- ЗМІ

Може виявитися, що українці, котрі обходяться (підприємцям – ред.) дешевше та не користаються з допомоги на час кризи, у декотрих галузях витіснятимуть польських працівників.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Захист інформполя України від РФ

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Провали Президента за перший рік

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу