У пункті пропуску на Львівщині пройде експеримент щодо пішого перетину кордону

14:00 12 червня 2015 р.


Фото: tvoemisto.tv

Представники митних та прикордонних служб України і Польщі провели робочу зустріч в пункті пропуску «Угринів-Долгобичув».

З ініціативи польської сторони вчора, 11 червня, відбулася робоча зустріч представників митних та прикордонних служб України і Польщі, а також органів місцевої влади. Під час неїукраїнська та польська сторони обговорили питання проведення експерименту щодо організації пропуску через державний кордон піших осіб у пункті пропуску «Угринів-Долгобичув».

Зокрема, учасники розглянули можливе місце для проведення контрольних функцій, заходи безпеки для подорожніх, обговорили інші необхідні деталі. Усі учасники відзначили готовність до проведення експерименту.

Було прийнято рішення розпочати його в період з 1 липня до 31 грудня 2015 року з використанням існуючої інфраструктури цього пункту пропуску. Ситуація у пунктах пропуску, стан під’їзних шляхів до них, а також доцільність та можливість впровадження пішохідного руху в автомобільних пунктах пропуску є серед найактуальніших питань у розбудові українсько-польського кордону.

Зокрема, у березні цього року питання впровадження пішохідного руху було на порядку денному засідання Комісії з питань пунктів пропуску та прикордонної інфраструктури українсько-польської Міжурядової координаційної ради з питань міжрегіонального співробітництва. Як відомо, на сьогодні на ділянці українсько-польського кордону існує один пункт пропуску для пішого переходу «Шегині-Медика» у Львівській області.

Щодоби його перетинає в середньому близько п'яти тисяч громадян, здебільшого учасники малого прикордонного руху. Про це Про це повідомили сьогодні, 12 червня, в прес-центрі Львівського обласного управління державної фіскальної служби України.

dailylviv.com

До теми

18:46 14 травня 2021 р.

Перевізників, які порушили маршрут об’їзду дороги Львів - Луцьк, покарали

Сьогодні працівники управління транспорту та зв’язку Львівської облдержадміністрації спільно із “Укртрансбезпекою” та працівниками ГУ НП перевірили автотранспортні підприємства щодо дотримання затверджених схем доїзду до безпечних меж аварійної ділянки дороги Н-17 Львів – Радехів – Луцьк з напрямку міста Львів до с. Гайок, з Радехівського напрямку до с. Руда Сілецька.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу