У пунктах пропуску на Львівщині «висить» база даних митниці

18:15 3 грудня 2016 р.

Черга автомобілів перед пунктом пропуску «Шегині» 3 грудня 2016 року

Черга автомобілів перед пунктом пропуску «Шегині» 3 грудня 2016 року
Фото: зі сторінки Ігоря Зінкевича в інтернет-мережі «Facebook»

Найбільше автомобілів застрягли на кордоні в Рава-Руській.

На сторінці депутата Львівської міської ради й голови виконкому громадської організації «Варта 1» Ігоря Зінкевича в інтернет-мережі «Facebook» повідомляється сьогодні, 3 грудня: «Друзі, хто їде на пропускний пункт «Шегині» – не їдьте !!! База «висить» мінімум до 19:00. Як ми дізналися, така ситуація і на інших пропускних пунктах західної України».

Натомість на сторінці Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України в інтернет-мережі «Facebook» поінформували, що в пункті пропуску «Рава-Руська» застрягли в суботу, 3 грудня, о 18.00 у черзі 150 автомобілів, у пункті пропуску «Шегині» – 100, у пункті пропуску «Смільниця» –  90, у пунктах пропуску «Краковець» та «Угринів» – 50, й лише в пункті пропуску «Грушів» черг наразі уникають. 

Як інформував «ЩЛ», 1 грудня в Західному регіональному управлінні Державної прикордонної служби України повідомляли, що «в пунктах пропуску через кордон має місце уповільнення контрольних операцій в обох напрямках, що пов’язано із нестабільною роботою бази даних митниці».

dailylviv.com

До теми

18:45 25 січня 2021 р.

Єврокомісія запропонувала жорсткіші вимоги для в'їзду в ЄС

Європейська комісія у понеділок запропонувала нові жорсткіші вимоги для мандрівників, які в’їжджають до Євросоюзу з-за меж ЄС, та оновила критерії, які держави-члени повинні враховувати, знімаючи обмеження.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу