У прикордонних пунктах пропуску на Львівщині запроваджено зміни

10:40 3 квітня 2019 р.

Фото до новини


Фото: facebook.com/sfs.lviv

У пунктах пропуску «Грушів» та «Смільниця» запроваджено зміни у послідовності прикордонного та митного контролю

Про це повідомили в прес-службі Головного управління ДФС у Львівській області, де також розповіли: «Апробація технологічних процедур щодо оформлення осіб та транспортних засобів стосується зміни послідовності прикордонного та митного контролю лише українських контрольних служб. Наразі вона діє у двох пунктах пропуску у пасажирському русі, а згодом планується і у пункті пропуску «Угринів».

«Особливості змін полягають у тому, що при виїзді з України транспортний засіб здійснює одну зупинку перед лінією паспортного контролю. Після чого прикордонний наряд вносить інформацію про осіб та транспортні засоби, які перетинають кордон у відомчу базу даних. Вона автоматично передається до відповідної бази даних митниці», – поінформували також в обласному управлінні ДФС.

«Відтак, немає необхідності інспектору митниці ще раз вносити цю інформацію. Одночасно здійснюється прикордонний та митний огляд автомобіля. Це дозволяє уникнути дублювання функцій, зменшити час необхідний для перетину кордону», – повідомили також в обласному управлінні ДФС.

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини