У потічках неподалік Львова виявили надмір забруднюючих речовин

19:14 14 червня 2016 р.


Фото: portal.lviv.ua

У хімічній лабораторії повідомили: «Результати аналізу води показали, що перевищення забруднюючих речовин, на момент відбору проб, перевищив показники».

«Хімічна лабораторія ЛКП «Адміністративно-технічне управління» інформує, що кінцеві результати замірів води на забруднюючі речовини кращі, ніж були у 2008 та 2010 роках», – повідомили сьогодні, 14 червня, в прес-службі міськради, де також поінформували:

«Є значне перевищення нафтопродуктів у відібраній воді, однак перевищення важких металів (цинку, кадію, свинцю і міді) не виявлено. Припускають, що це пов’язано із розбавленням води внаслідок дощових опадів під час пожежі та скидання значної кількості води для її гасіння.

Для замірів воду відібрали у двох потоках: воду з потічка, що протікає в долині, нижче Львівського полігону твердих побутових відходів (до траси Львів-Жовква), і воду з потічка, що протікає з протилежної сторони долини, на околиці села Малехів (за трасою Львів-Жовква). Заміри брали на наявність таких забруднюючих речовин, як залізо, аміак, фосфати, хлориди, сульфати, нафтопродукти, СПАРи, завислі речовини, сухий залишок та важкі метали. Керівник лабораторії АТУ Ігор Гуменний розповів:

«Результати аналізу води показали, що перевищення забруднюючих речовин, на момент відбору проб, перевищив показники. Зокрема, перевищення у першій точці (потічок, що протікає в долині, нижче Львівського полігону твердих побутових відходів) такі: залізо – у 2,16 разів, аміак – у 15,25 разів, фосфати – у 5,3 рази, хлориди – у 3,24 рази, СПАРи — у 5,4 рази, ХСК (хімічне споживання кисню) – у 2 рази, завислі речовини — у 7,2 рази, сухий залишок — у 3,2 рази та нафтопродукти – у 70 разів.

Перевищення у другій точці (вода з потічка, що протікає з протилежної сторони долини, на околиці села Малехів біля дороги, на околиці села Малехів) такі: аміак – у 14,5 разів, фосфати – у 3,9 рази, хлориди – у 1,22 рази, СПАРи — у 2,64 рази, завислі речовини — у 12,5 разів, сухий залишок — у 1,2 рази та нафтопродукти – у 50 разів. Перевищення важких металів у відібраній воді не виявлено, що дуже важливо. Ці показники кращі, ніж були у 2008 та 2010 роках». 

dailylviv.com

До теми

14:01 11 квітня 2021 р.

Львів задихається в клубах пилюки: машина-порохотяг влаштувала на вулиці міста порохову бурю (відео)

У Львові для прибирання вулиць використовують спеціальну техніку. Але від такої реалізації, як свідчить відео, більше екологічної шкоди, ніж користі.

Рубрика: Ситуації

13:54 11 квітня 2021 р.

У Львові наркоман стрибав на автомобілі

Вчора, близько 23-ї години, патрульні отримали виклик на проспект Червоної Калини де невідома особа кидається на автомобілі під час руху.

Рубрика: Ситуації

11:20 11 квітня 2021 р.

У Львові в пожежі у багатоквартирному будинку загинула жінка (відео)

10 квітня о 14:37 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в м. Львові по вул. Виговського,. Пожежа виникла в квартирі на четвертому поверсі п’ятиповерхового житлового будинку.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу