У Польщі - спалах коронавірусу серед сезонних працівників з України

21:49 23 липня 2020 р.

Фото до новини

Цього тижня на одному з рільничих підприємств на північному заході Польщі у 17 сезонних працівників з України підтвердили зараження коронавірусом

Про це інформує Польське радіо, пише DailyLviv.

У середу в одному з сільськогосподарських господарств у Вармінсько-Мазурському воєводстві на північному сході Польщі у 17 сезонних працівників з України підтвердили нові випадки інфікування коронавірусом. Це рекордне добове зростання у цьому регіоні від початку пандемії.

За словами директора воєводської санітарно-епідеміологічної станції в Ольштині Януша Дзіска, усі 17 позитивних результатів тестів підтвердили у сезонних працівників з України, котрі живуть і працюють в одному господарстві у ґміні Суш в Ілавському повіті.

За словами епідеміолога, це рекордна у масштабах регіону кількість нових випадків протягом однієї доби від початку тривання пандемії.

У середу зараження виявили у трьох молодих жінок, чотирьох молодих чоловіків, шістьох жінок та двох чоловіків середнього віку, а також у двох старших жінок.

Дзіско повідомив, що кількома днями раніше у тому самому підприємстві виявили зараження Covid-19 у двох інших осіб, яких ізолювали. Загалом там перебувало 103 особи, котрі у різний час приїхали з України на роботу з вирощування овочів.

Лікарі з’ясовують, чи комусь із нових заражених потрібна госпіталізація, чи ці особи не мають симптомів хвороби і будуть ізольовані. Інші сезонні працівники з того господарства перебувають на карантині і за сім днів їх знову перевірять на наявність коронавірусу.

«Я думаю, що це вогнище опановане, бо всі ці особи зібрані в одному місці. Без можливості контакту із зовнішнім світом. А отже вогнище треба загасити», - сказав Дзіско.

Нагадаємо, сезонні працівники – це одна з категорій осіб, котру Польща звільнила від проходження карантину після приїзду з-за кордону.

Станом на першу половину четверга, 23 липня, Міністерство здоров’я підтвердило зараження Covid-19 у 41580 людей, з яких 1651 особа померла, а 31541 одужала.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів