У Польщі закликають добудувати пішохідні переходи між Львівщиною й Підкарпатським воєводства

12:10 6 листопада 2014 р.


Фото: УНІАН

Керівник Підкарпатського воєводства вже дозволив відкриття пішохідної смуги у новому пункті пропуску Мальговиці – Нижанковичі, але за умови, що на це погодиться українська влада.

Польські активісти розпочали кампанію за відкриття нових пішохідних пунктів переходу через кордон з Україною. З польської сторони необхідну нормативну базу вже створено. 

Рішенням польського уряду від 30 листопада 2013 року Варшава дозволила побудову пішохідних коридорів у вже існуючих дорожніх пунктах пропуску на кордоні з Україною. Організаторам вдалося вже залучитися підтримкою кільканадцяти польських депутатів, незалежно від політичної приналежності. Акцію найактивніше підтримали євродепутат Ельжбєта Лукацієвська і депутат Сейму, а водночас радник президента Порошенка з питань адмінреформи Марцін Свєнціцький.

Для початку пішохідні пункти пропуску можуть бути побудовані в трьох дорожніх переходах: Гребенне – Рава Руська, Будомєж – Грушів та Долгобичів – Угринів. Окрім того, воєвода Підкарпатського воєводства дозволив відкриття пішохідної смуги у новому пункті пропуску Мальговиці – Нижанковичі, що на Львівщині, за умови, що на це погодиться українська влада.

Активісти зазначають, що наразі побудова таких переходів залежить від ставлення українськї сторони. «На цьому етапі ставлення української сторони буде ключовим, адже без згоди Києва доброї волі польських органів буде недостатньо. Ми не маємо нічого проти того, щоб з власного бюджету фінансувати цю інвестицію, однак наші чиновники побоюються, що українці будуть з цим зволікати», – зазначив громадський активіст Анджей Новак Наразі тільки в одному пункті пропуску – Медика-Шегині – дозволено рух пішоходів.

Як передає сьогодні, 6 листопада, інтернет-видання «Європейська правда», про це йдеться в повідомленні групи «Piesze przejścia graniczne / пішохідні переходи».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу