У пішохідному пункті пропуску «Шегині» черг немає, - прикордонники

11:54 29 травня 2020 р.


Відео:

У пункті пропуску «Шегині», з часу відновлення його роботи (з 16 травня), перетнуло кордон майже 24 тисячі осіб.

Про це інформує Державна прикордонна служба України.

Пропуск громадян тут здійснюється лише в пішому порядку. В середньому за добу через кордон на вхід та на вихід слідує близько від 2 тис. до 2,5 тис. осіб.

На цей час черги перед пунктом пропуску відсутні. Ситуаційно, перед польським пунктом пропуску «Медика», виникає накопичення осіб, які після проходження контрольних процедур на вихід з України, очікують на оформлення суміжною стороною.

Нагадуємо, що наразі на кордоні з Польщею функціонують чотири пункти пропуску: «Ягодин», «Краківець», «Рава-Руська» та «Шегині». Зазначимо, що пропуск пішоходів через українсько-польський кордон здійснюється лише в «Шегинях». У решті пунктів пропуску пропускають лише осіб, які їдуть автотранспортом. Усіх охочих потрапити до України пішки на польсько-українській ділянці службовці Прикордонної Варти Польщі направляють до пункту пропуску «Медика-Шегині».

Також нагадаємо, що на вхід в Україну діють обмеження відносно іноземців та осіб без громадянства (окрім визначених категорій). Усі громадяни, які прибувають в Україну проходять температурний скринінг. Вони мають пройти обов’язковий двотижневий карантин та мають на вибір два варіанти – обсервацію, або самоізоляцію. Переважна більшість людей, які прибувають в Україну через «Шегині» обирають самоізоляцію з використанням мобільного застосунку «Дій вдома».

Додаткових обмежень, пов’язаних з карантином, для громадян, які прямують на вихід з України, немає. Однак варто врахувати, що суміжною стороною введені певні обмеження для тих, хто прибуває в Польщу.

Довідка

Відповідно до інформації суміжної сторони, в Польщу можуть потрапити громадяни Польщі та іноземні громадяни, хто одружений, є дитиною (під опікою) громадян Польщі; хто має Карту Поляка; особи, що мають дипломатичний ранг та члени їх родин; іноземці, які мають право на постійне або тимчасове проживання на території Польщі; іноземці, які мають право працювати на території Польщі, особи, які здійснюють вантажні перевезення; водії, що здійснюють перевезення, які подорожують територією Польщі іншими транспортними засобами, ніж ті якими здійснюються міжнародні автоперевезення (з метою відпочинку або після відпочинку); учні та студенти, які отримують освіту у РП; громадяни держав членів Європейського Союзу, Європейського економічного простору (ЄЕП) або Швейцарської Конфедерації, а також їх подружжя і діти, які слідують територією РП до місця проживання або перебування ( тривалістю не більше ніж 12 годин від моменту перетину кордону РП).

Нагадаємо, прикордонники вимірюватимуть температуру всіх, хто в'їжджатиме з ЄС.



     

DailyLviv.com

Про пожежу в колишньому кінотеатрі «Дзвін» у Львові

Після спаду по Різдві знову зріс пасажиропотік на кордоні з Польщею

О 20.00 за київським часом Трамп прийме Зеленського у своєму маєтку на Флориді. Москва «не хоче миру»

Олег Вільшинський. Львівщині прощається з 31-річним Захисником

Вночі Росія атакувала об’єкти енергетичної інфраструктури у кількох регіонах України

У ДТП в Польщі спалахнув автомобіль, ймовірно, з п'ятьма українцями. Усі загинули

Погода на Львівщині в неділю. Прогнозована і фактична

Вітер знеструмив на Львівщині 72 населені пункти

Вночі 18 російських БпЛА влучили на 9 локаціях

Путін і Гєрасімов заявили, що рф силою захопить Донбас, Запоріжжя і Херсонщину

В Одесі вибухи

НАБУ заявило про підозру щонайменше трьом народним депутатам

Графіки відключень 28 грудня. У Києві та області - аварійні вимкнення

Перед Новим роком на кордоні черги на виїзд з України

З 1 січня посадові оклади соціальних працівників зростуть майже в 2,5 раза

Рідні загиблих забракували зразки памʼятників, які пропонує для Меморіального комплексу ЛМР

Росія атакувала газову інфраструктуру та ТЕЦ Нафтогазу

Попередження про стихійні метеорологічні явища на Львівщині

Знешкоджено 503 повітряні цілі з 559, які запустив на Україну ворог

Штраф від 1020 до 1700 гривень або евакуація автомобіля на штрафмайданчик

Два аеропорти у Польщі призупиняли польоти літаків

Вертепники у Львові пробігли 5 км і зібрали майже 200 тисяч грн для захисників України

Загиблі, десятки постраждалих і масштабні руйнування у Києві й на Київщині

Всі новини на Focus.ua: стрічка, де видно головне за день

Групі нардепів платили за голосування у Верховній Раді

Водій напідпитку в'їхав в огорожу у селі на Львівщині

У Києві більше як 10 пошкоджених житлових будинків у різних районах міста

Андрій Заблоцький, Володимир Головчак, Василь Деяк, Іван Гаврилів, Сергій Баландюх. Прощання у різдвяний час

Триває черговий російський удар по Україні - Зеленський

Аварійні відключення світла у Києві. Графіки погодинних вимкнень не діють

Білий дім назвав дату та місце зустрічі Дональда Трампа та Володимира Зеленського

Від ночі триває масований російський удар по енергосистемі України

Третина Києва без теплопостачання

ДТП на Городоцькій з трьома травмованими

Скасували суботню повітряну тривогу на Львівщині

Пожежі у Києві внаслідок падіння уламків БпЛА

Друга загроза ракетного удару на Львівщині. Ранкова тривога

Закінчена повітряна тривога на Львівщині у ніч проти 27 грудня

У Києві багато вибухів

Зліт літака МіГ-31К ВПС рф