У ніч на 19 травня РФ планує «навчально-бойовий» запуск міжконтинентальної балістичної ракети з комплексу «Ярс»
21:29 18 травня 2025 р.
Дальність польоту цієї триступеневої твердопаливної ракети становить понад 10 тисяч кілометрів.
Про це інформує Головне управління розвідки Міноборони України, пише DailyLviv.com.
З метою демонстративного тиску та залякування України, а також держав-членів ЄС і НАТО держава-агресор Росія в ніч на 19 травня 2025 року має намір здійснити “навчально-бойовий” запуск міжконтинентальної балістичної ракети РС-24 з комплексу “ярс”.
Запуск ракети, оснащеної навчальним боєприпасом, з мобільного ґрунтового комплексу наказано здійснити розрахунку 433 полку 42 дивізії 31 армії ракетних військ стратегічного призначення держави агресора. Місце запуску ― район поблизу населеного пункту Свободний Свєрдловской області Росії.
Дальність польоту цієї триступеневої твердопаливної ракети становить понад 10 тисяч кілометрів.
Нагадаємо, раніше очільник комітету з оборони Держдуми РФ Андрєй Картаполов заявив, що відповіддю на атаки українських дронів на Москву й область може стати удар ракетного комплексу середньої дальності «Орєшнік».
Додамо, Росія на авіабазі «Енгельс» заряджає борти Ту-95МС крилатими ракетами Х-101.
Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook