У Навчальному центрі Національної гвардії в Золочеві на Львівщині переконалися в готовності її бійців

14:12 28 вересня 2014 р.


Фото: прес-служба Національної гвардії України

Як повідомили в неділю в «Зведених даних ІАЦ РНБОУ» та в прес-службі НГУ, за результатами занять було визначено, що всі екіпажі готові виконувати поставлені перед ними бойові завдання в зоні проведення АТО.

У Навчальному центрі Національної гвардії України в місті Золочів були проведено нічні навчальні стрільби з кулеметів, броньованої техніки (великокаліберний кулемет Владімірова танковий та кулемет Калашникова танковий). На навчання прибули 21 екіпаж БТР, БРДМ, а це 63 військовослужбовці, з них 27 мобілізованих добровольців з різних регіонів України. За результатами занять було визначено, що всі екіпажі готові виконувати поставлені перед ними бойові завдання в зоні проведення АТО.

Про це повідомляється суботу на сайті Інформаційно-аналітичного центру Ради національної безпеки і оборони України». Своєю чергою, в прес-службі Національної гвардії України розповіли сьогодні, 28 вересня:

«У зв’язку з вимогами сьогодення до Навчального центру Національної гвардії України на навчання прибули 63 військовослужбовця, з них 27 мобілізованих, у складі 21 екіпажа БТР, БРДМ з усіх куточків України для проведення нічних стрільб. Особовий склад екіпажів наполегливо вивчав будову військової техніки, навчався водінню в складних умовах по пересіченій місцевості вдень та вночі з використанням приладів нічного бачення, а також виконував вправи навчальних стрільб з озброєння БТР, БРДМ.

Стрільба проводилась по ледь помітних мішенях в умовах повної темряви. Під час проведення нічних стрільб виникало ряд труднощів та особовий склад завдяки своїм знанням їх долав. Всі екіпажі бойових машин удосконалили свої знання та вміння в заряджанні та розряджанні озброєння БТР та БРДМ та відстріляв з кулеметів КПВТ і ПКТ на «добре» та «відмінно».

Такого бойового духу та військової злагодженості ми не зустрічали вже давно. Хлопці показали себе з найкращої сторони, і все це завдяки інструкторам з водіння, командирам взводів, рот, командування батальйону та командуванню Навчального центру Національної гвардії України. Особлива подяка підполковнику Віктору Мірчуку – чудовому фахівцю з озброєння та техніки.

27 вересня в урочистій обстановці відбувся мітинг присвячений випуску екіпажів. На мітинг були запрошені священики та ветерани Навчального центру, які благословили особовий склад на подальшу службу. Всі екіпажі, які проходили навчання в Навчальному центрі, готові виконувати поставлені перед ними бойові завдання в зоні проведення АТО».

Про це повідомляється суботу на сайті прес-служби Національної гвардії України.

dailylviv.com

До теми

18:52 4 березня 2021 р.

Чернівчани можуть їхати до Києва потягами з Кам'янця-Подільського, Чорткова або Заліщиків

За рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій призупинено продаж квитків до Чернівецької та Житомирської областей.

Рубрика: Ситуації

13:47 4 березня 2021 р.

У Львові повідомили про замінування ЛОДА і СБУ

Повідомлення про замінування приміщень Львівської обласної державної адміністрації та Управління Служби безпеки України у Львівській області виявилось неправдивим.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу