У навчальному центрі на Львівщині не шкодують снарядів для підготовки мобілізованих вояків

18:14 1 квітня 2015 р.


Фото: прес-служба Міністерства оборони України

Як повідомили у середу в прес-службі Міноборони, в 184-му навчальному центрі Академії сухопутних військ триває підготовка військовослужбовців, призваних в рамках другого етапу четвертої хвилі часткової мобілізації.

У 184-му навчальному центрі львівської Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного триває підготовка військовослужбовців, призваних в рамках другого етапу четвертої хвилі часткової мобілізації. Старший офіцер навчального відділу центру, підполковник Віктор Чумакевич, розповів:

«Під час підготовки мобілізованих чоловіків увага звертається на вишкіл з тактичної, військово-медичної, технічної, спеціальної, вогневої підготовки, військової топографії тощо. Навчання залежить від напрямку підготовки мобілізованого військового.

Спочатку артилеристи повинні навчитись займати вогневої позиції. Після цього вони переходять до виконання найпростіших вправ – стрільби з протитанкової гармати МТ-12 «Рапіра». А вже згодом – стрільби з закритих вогневих позицій та з інших, більш складних, артилерійських систем».

Своєю чергою, керівник стрільб капітан Валентин Сокол запевнив: «Снарядів для навчання мобілізованих військових не шкодуємо. Здобути необхідні знання, особливо у стрільбі прямою наводкою – не проблема. Під час стрільб для кожного є можливість повторити вправу, щоб довести виконання до автоматизму. Після стрільби обговорюємо результати, враховуємо помилки».

Після завершення практичних занять на військовослужбовців очікують контрольні стрільби та складання заліків. Згодом вони будуть розподілені до військових частин Збройних Сил.

Про це повідомили сьогодні, 1 квітня, в прес-службі Міністерства оборони України.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу