У навчальному центрі львівської Академії Сухопутних військ триває прийом мобілізованих до армії громадян

20:15 12 березня 2015 р.


Фото: зі сторінки Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного в інтернет-мережі «Facebook

У 184-му навчальному центрі Академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного триває прийом військовослужбовців, які були призвані до лав ЗС України в рамках другої черги четвертої хвилі мобілізації.

На сторінці львівської Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного в інтернет-мережі «Facebook» повідомили сьогодні, 12 березня:

«У 184-му навчальному центрі Академії Сухопутних військ триває прийом військовослужбовців, які були призвані до лав ЗС України в рамках другої черги четвертої хвилі мобілізації. Вже більше двох тисяч українських чоловіків з різних регіонів України пройшли необхідну процедуру прийому та розподілені на підготовку за відповідними військово-обліковими спеціальностями. Окрім того, всі вони отримали військове обмундирування, поставлені на необхідні види забезпечення та розселені у численних наметових містечках та казармах.

На навчальних об'єктах полігону Центру вже чути постріли та гуркіт грізної військової техніки. Це розпочався інтенсивний курс підготовки мобілізованих вояків, якій триватиме близько місяця. Днями очікується прибуття до Навчального центру ще близько двох тисяч військовозобов’язаних українських чоловіків, які здобуватимуть військовий фах для подальшого проходження служби в бойових частинах та підрозділах Сухопутних військ та інших видів ЗС України».

dailylviv.com

До теми

13:52 26 травня 2022 р.

На тимчасове проживання у Німеччину повезли дітей з Мелітополя через Львів

Сьогодні діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування з м. Мелітополь Запорізької області у супроводі прийомних батьків і батьків-вихователів вирушили на тимчасове проживання у Німеччину.

Рубрика: Ситуації

12:32 26 травня 2022 р.

На Львівщині активізувалися змії: як допомогти

Учора, 25 травня, у Львівську обласну клінічну лікарню з діагнозом укус змії, госпіталізували жінку 1941 року народження, жительку с. Боринечі Стрийського району. Стан потерпілої – середньої важкості.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу