У навчальному центрі львівської Академії сухопутних військ склали Військову присягу строковики

17:55 27 квітня 2015 р.


Фото: прес-служба Міністерства оборони України

Як повідомили в понеділок «Щоденному Львову» в прес-службі Міноборони, впродовж кількох тижнів понад три сотні новобранців з усіх регіонів України пройшли первинну військово-професійну підготовку у 184-му навчальному центрі Академії сухопутних військ.

У прес-службі Міністерства оборони повідомили сьогодні, 27 квітня:

«Упродовж кількох тижнів понад три сотні новобранців з усіх регіонів України пройшли первинну військово-професійну підготовку у 184-му навчальному центрі Академії сухопутних військ. Тимчасовий виконувач обов’язків начальника центру, підполковник Олексій Шевченко, привітав батьків та рідних строковиків зі складанням Військової присяги на вірність українському народові.

А мати 20-річного строковика з Сумщини, пані Тетяна, повідомила: «Це дуже хвилюючий момент, адже мій син неабияк змінився, став справжнім чоловіком. Я проїхала майже всю країну, щоб побачити момент, коли син складатиме Присягу, і сьогодні переконалася, що кожен молодий хлопець має служити в армії. Мій син пробув у війську лише кілька тижнів, але я вже помітила як він подорослішав».

Після складання Військової присяги на вірність українському народові юнаки продовжуватимуть військову службу у складі структурних підрозділів 184-го навчального центру, що розташовані на Львівщині. Військовослужбовці забезпечуватимуть життєдіяльність навчального центру та проведення підготовки мобілізованих, практичний вишкіл курсантів Академії сухопутних військ, військовослужбовців інших підрозділів Збройних Сил України. Нагадаємо, що військовослужбовці строкової служби до зони проведення АТО не направлятимуться!».

dailylviv.com

До теми

13:52 26 травня 2022 р.

На тимчасове проживання у Німеччину повезли дітей з Мелітополя через Львів

Сьогодні діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування з м. Мелітополь Запорізької області у супроводі прийомних батьків і батьків-вихователів вирушили на тимчасове проживання у Німеччину.

Рубрика: Ситуації

12:32 26 травня 2022 р.

На Львівщині активізувалися змії: як допомогти

Учора, 25 травня, у Львівську обласну клінічну лікарню з діагнозом укус змії, госпіталізували жінку 1941 року народження, жительку с. Боринечі Стрийського району. Стан потерпілої – середньої важкості.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу