У Нас попереду ціла Вічність: померла дружина лідера Піккардійської терції

20:51 14 листопада 2020 р.

Фото до новини

Сьогодні, 14 листопада, у Львові від тривалої хвороби померла дружина лідера «Піккардійської терції» Володимира Якимця - Віра.

Про це Володимир Якимець написав у Фейсбуці, пише DailyLviv.

"На десяту річницю нашого Шлюбу я казав, що у Нас попереду ціле Життя...Тепер у Нас попереду ціла Вічність...Три роки хвороба, яка швидко ламала і набагато сильніших людей, не могла Тебе побороти, бо Ти була сама Любов... Напево на небі бракує таких Ангелів, які боронять людей саме Любов'ю... Пробач мене за все і хочу, щоб саме Ти зустріла мене, у мій визначений час, на шляху до Нашої Вічності... Кохаю і кохатиму завжди...",- написав Володимир.

До осені 2010 року Володимир Якимець був єдиним холостяком серед «піккардійців». Нещодавно у пари була річниця шлюбу.

Як написав Zaxid.net, три роки тому, у 40-річному віці, жінка серйозно захворіла, у неї виявили рак. Віра боролося з хворобою, однак нещодавно сталося загострення. Лікарям не вдалося її врятувати. У суботу, 14 листопада, Віра Якимець померла вдома. Дружині лідера «Піккардійської терції» було 43 роки.

Володимир Якимець повідомив, що парастас відбудеться в понеділок о 10.00 у траурному залі каплички на Пекарській, а ховати Віру будемо у ЇЇ рідному селі...

Він також додав: "Ковідний карантин фактично заборонив концертну діяльність,тож буду вдячний за будь-яку допомогу і добре слово в Світлу Пам'ять про Вірочку...
4149 4393 1982 6792 Приватбанк Якимець Володимир".

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів