У Москві міського голову Львова вважають американцем? (доповнено відеосюжетами)

19:53 3 січня 2014 р.


Фото: tsn.ua

Фотографією, на якій він прогулюється з родиною площею Ринок, проілюстровано публікацію «Американці більше не отримають російських дітей».

У православній російській газеті «Московские Ведомости» проігнорували при цьому навіть ту обставину, що на зробленій фотографом Юрієм Дячишиним ще 2008 року світлині, якою скористалися в цьому виданні, щоб продемонструвати «щасливу російську сім’ю», один зі синів міського голови Львова Андрія Садового – в українській вишиванці. Про це повідомляє сьогодні, 3 січня, «ТСН.ua».

Наприкінці п'ятниці редакція «Московских ведомостей» пояснила, що «сталася помилка при виборі фотоілюстрації для публікації на сайті вільної енциклопедії «Вікіпедія» у розділі «Сім'я», й вибачилася перед читачами та Садовим. Про це повідомляє сьогодні, 3 січня, також «ТСН.ua».

dailylviv.com

До теми

16:32 15 січня 2021 р.

ЛКП «Лев» відновило роботу і збільшило зону обслуговування. Графік виїзду бригади ловців

ЛКП «Лев» завершує плановий цьогорічний карантин уже сьогодні, 15 січня, та повноцінно відновлює свою роботу із гуманного регулювання чисельності безпритульних тварин на території Львівської МТГ та надання всієї необхідної ветеринарної допомоги.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу