У Монако зауважили «Ролс-Ройс» свекрухи працівниці львівської митниці, – ЗМІ

12:30 6 грудня 2018 р.

  • 1
  • 1104


Фото: facebook.com/taras.seredych

У Монако помітили зареєстрований на луцьку пенсіонерку автомобіль «Rolls-Royce», ціна якого становить близько 350 тисяч доларів.

Про це повідомили в інтернет-виданні «Таблоїд Волині, де також розповіли: «Відповідно до даних реєстру МВС, авто зареєстровано на Марію Ананіївну Заброварну 1943 року народження – дружину покійного екс-ректора СНУ, професора Богдана Заброварного. Офіційна власниця автомобіля є свекрухою працівниці львівської митниці ДФС, на яку завели кримінал через декларування неправдивої інформації щодо свого майна».

Фото автомобіля «Rolls-Royce» зауважив в Інстаграмі спільноти «Cars Community UA» київський журналіст Тарас Середич, який раніше неодноразово звертався до теми справжнього власника цього авто. Тарас Середич написав: «Та це ж знаменитий «Роллс-Ройс», який належить свекрусі Олесі Заброварної. Вона ж – начальниця відділу митного оформлення №4 «Рава-Руська». Але від богемного життя відмовитися схоже складно, тому замість українських доріг «Роллс-Ройс» із загадковим драйвером курсує тепер по найбагатших країнах Європи. Чи бачили ви це авто в Україні? Може, знаєте водія? Бо начальниця з митниці Олеся Заброварна наперекір каже, що за кермом їздить не вона».

dailylviv.com

Коментарі(1)

Водій ВАЗ-2108

18:32 06 грудня 2018 р.

Відповісти

Якщо в нас пенсіонери їздять на таких авто, то які можуть бути розмови про підвищення пенсій?

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

15:48 18 квітня 2019 р.

Військові правоохоронці завершили навчання у Львові

У Навчальному центрі Військової служби правопорядку Збройних Сил України відбулася урочиста церемонія з нагоди звершення навчання базового курсу фахової підготовки рядового складу та фахової підготовки сержантського складу базового рівня.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 198