У міськраду Львова можна звертатися через мобільний додаток для смартфонів на базі «Android»

10:22 9 жовтня 2014 р.


Фото: tvoemisto.tv

Як запевнили в четвер «Щоденний Львів» у прес-службі ЛМР, термін надання консультації-відповіді на електронне звернення – сім днів.

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 9 жовтня, «Щоденному Львову»: «Тепер у міськраду можна звернутись через мобільний додаток. У повідомленні також конкретизують:

«Подання звернень у міськраду продовжує вдосконалюватись. Так, від сьогодні мешканці міста можуть звернутись із проблемами чи ініціативами, лише скориставшись мобільним додатком для смартфонів на базі Android, під назвою «Звернення у ЛМР».

Розробник – студент 5-го курсу факультету прикладної математики та інформатики Львівського національного університету імені Івана Франка Назар Садов’як. За його словами, цей додаток значно спрощує подання звернень для мешканців міста. Для цього варто лише завантажити його з магазину додатків «Google Play» на свій телефон, обрати категорію звернення, коротко описати зміст та вказати контакти, і, якщо необхідно, зробити чи завантажити фото.

Термін надання консультації-відповіді на електронне звернення становить 7 днів. Її надішлють відповідальні особи на вказану у формі електронну пошту.

Директор департаменту «Адміністрація міського голови» та в.о. директора департаменту розвитку ЛМР Андрій Москаленко зазначив із цього приводу:

«Традиційно, коли в людини є якась проблема чи ініціатива, вона звертається до органів влади. Щороку таких письмових звернень до мерії надходить близько 120 тисяч.

Чотири роки тому було впроваджено таку новацію: відтоді не обов’язково писати заяву – можна лише заповнити аплікаційну форму на сайті. Минулого року таких електронних звернень було лише 2-4 тисячі.

Цьогоріч ми запровадили ще одну інновацію, щоб ще більше спростити цей процес, – звернення через мобільний додаток. Поки що він є лише для смартфонів на базі «Android», незабаром плануємо розробити ще для «iOS». Проблема в тому, що законодавчо це не прирівнюється до офіційного звернення, хоча, з іншого боку, ми у Львівській міськраді намагаємось зробити для цього все, що є в наших силах.

Лише два кліки – не треба їхати, писати заяву, витрачати масу часу. Тому це максимально зручно для людей».

Нагадаємо, згідно з розпорядженням міського голови від 12.10.2009 №521 «Про роботу з електронними зверненнями громадян, що надходять на офіційний web-сайт Львівської міської ради», електронні звернення та відповіді на них не мають статусу офіційних документів, а є консультативними. Якщо надіслане питання не є консультативним, мешканцю зарекомендують звернутися з письмовою заявою у Львівську міськраду (Центр надання адміністративних послуг) або в інший орган, у повноваження якого входить його вирішення.

Завантажити додаток можна за посиланням: https://play.google.com/store/apps/details?id=ua.lviv.nt.appealsofthecitizensoflviv

Довідка

Щоб скористатись послугою, потрібно:

Зайти за посиланням: https://play.google.com/store/apps/details?id=ua.lviv.nt.appealsofthecitizensoflviv або у Play Market на смартфоні та знайти додаток «Звернення у Львівську міську раду».

Завантажити та запустити додаток.

Заповнити контактну інформацію про себе: П.І.П., адресу, контактний телефон та e-mail.

Обрати категорію звернення, коротко описати його зміст, якщо потрібно – завантажити фото та додати місцезнаходження».

dailylviv.com

До теми

17:42 15 квітня 2021 р.

Земля горить під ногами військовослужбовців Росії біля кордону з Україною

Масштабні пожежі охопили кілька сіл у Воронезькій області Росії. Серед них суттєво постраждала і Маслівка, куди країна-агресор масово стягувала свою військову техніку.

Рубрика: Ситуації

13:14 15 квітня 2021 р.

Зсув ґрунту у Львові: Ензим вирубав дерева та не влаштував тимчасових кріплень, - мерія

Пошкодження хідника на вул. Личаківській сталося через будівельні роботи, які проводить ПрАТ «Компанія Ензим». Зараз компанія розробляє заходи для укріплення схилу та унеможливлення наступних зсувів, після чого пошкоджений хідник і огорожа будуть відновлені.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу