У міськраді затвердили зміни до бюджету Львова

13:24 2 серпня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У п’ятницю, 2 серпня, на засіданні виконавчого комітету ЛМР були затверджені рішення «Про зміни до міського бюджету Львова на 2019 рік».

Про це повідомили в пресслужбі Львівської міськради. Заступниця директора департаменту фінансової політики Наталія Стариченко доповіла на засіданні виконавчого комітету: «До міського бюджету Львова збільшується обсяг субвенцій з обласного бюджету Львівської області на суму 4484,4 тисячі гривень.

«Зокрема, за рахунок субвенції – 4424,4 тисячі гривень – з державного бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню для оплати електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати, вивезення побутового сміття та рідких нечистот, а за рахунок обласного бюджету на реалізацію Комплексної програми розвитку культури Львівщини на 2018-2020 роки (для переможців конкурсу «Топ-10 мистецьких шкіл») – 60,0 тисяч гривень», – поінформувала також Наталія Стариченко.

«Таким чином, на пропозиціями головних розпорядників коштів пропонується здійснити перерозподіл видатків міського бюджету. Зокрема – збільшити видатки департаменту «Адміністрація міського голови» на 490 тисяч гривень на програму з організації зовнішніх зв’язків, за рахунок зменшення видатків виконавчому комітету, передбачених на виконання рішень судів і видатки управління культури департаменту розвитку на суму 498,7 тисячі гривень. для проведення поточного ремонту приміщення міського палацу культури імені Гната Хоткевича (300 тисяч гривень) та для завершення поточного ремонту у Львівському будинку органної та камерної музики (198,7 тисячі гривень)», – розповіла також Наталія Стариченко.

«За рахунок зменшення видатків на коригування міжбюджетних трансфертів;
збільшаться видатки управління освіти на суму 500 тисяч гривень для підготовки закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти до навчального року (проведення поточних ремонтів приміщень, систем опалення, каналізації, заміни аварійних вікон) за рахунок економії коштів департаменту гуманітарної політики по заробітній платі з нарахуваннями закладів професійно-технічної освіти, що склалась у зв’язку із наявністю вакантних посад», – повідомила також Наталія Стариченко.

«За пропозиціями головних розпорядників коштів пропонується здійснити перерозподіл видатків у межах їхній кошторисних призначень – перерозподілити видатки департаменту економічного розвитку на суму 62,1 тисячі гривень для забезпечення реалізації Програми підтримки стартап-культури (підприємництва) у Львові на 2018-2019 роки за рахунок економії видатків по Програмі сприяння розвитку підприємництва у Львові й перерозподілити видатки управління культури департаменту розвитку на суму 36,6 тисяч гривень. для забезпечення підтримки Львівського муніципального хору «Гомін», за рахунок зменшення інших поточних видатків», – поінформувала також Наталія Стариченко.

«Крім вказаних вище змін, запропонованих у проекті рішення, також, згідно з розпорядженням ЛОДА, для міського бюджету Львова збільшується обсяг субвенцій з обласного бюджету на суму 25,8 млн. гривень, за рахунок субвенції з державного бюджету. Таким чином, йдеться про грошову компенсацію за належні для отримання житлові приміщення окремим категоріям населення, відповідно до законодавства. Розпорядником коштів буде управління соціального захисту», – повідомила також Наталія Стариченко. 

dailylviv.com

До теми

21:19 24 вересня 2020 р.

На Львівщині "захопили" групу диверсантів, яка мали підірвати військові об'єкти (відео)

Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні СБ України у Львівський області провела масштабні тактико-спеціальні навчання на військових об`єктах регіону.

Рубрика: Ситуації

15:53 24 вересня 2020 р.

Владу Львова звинуватили у змові з місцевими олігархами у крадіжці територій парків і скверів

Удень розповідають, як дбають про благоустрій і пильнують території зеленої зони, а вночі підписують дозволи багатіям на відведення цих ділянок під будівництво.

Рубрика: Ситуації

14:19 24 вересня 2020 р.

Зелена катастрофа: майже третина львівський парків і левова частка скверів не мають зареєстрованих меж (відео)

Це робить їх ласим шматком для захоплення територій, чим активно користуються несумлінні забудовники. І тоді, як у Львівській міськраді рапортують про «амбітний план» - надати кадастровий номер усім об’єктам зеленої зони, експерти констатують інше: саме чиновники ЛМР сприяють захопленню території парків і скверів приватниками.

Рубрика: Ситуації

13:24 24 вересня 2020 р.

Село на Львівщині тоне у фекаліях свиноферми: Держпродспоживслужбі не смердить

Свиноферма у селі Гряда, поблизу Львова, нехтує нормами природоохоронного, санітарно-епідемічного законодавства та успішно заробляє гроші на вирощуванні свиней, отруюючи людей та довкілля.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу