У міськраді затвердили зміни до бюджету Львова

12:28 21 червня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У п’ятницю, 21 червня, на засіданні виконавчого комітету ЛМР затвердили рішення «Про зміни до міського бюджету Львова на 2019 рік».

Про це повідомили в п’ятницю, 21 червня, в прес-службі Львівської міськради. Директор департаменту фінансової політики ЛМР Олег Іщук доповів на засіданні виконавчого комітету ЛМР: «У змінах пропонуємо лише дві позиції. Відповідно до розпорядження Львівської ОДА №569/0/5-19 від 4 червня 2019 року «Про виділення субвенції», для міського бюджету мЛьвова передбачена субвенція в сумі 7,7 млн. гривень для придбання комп’ютерів для закладів освіти (співфінансування з державного бюджету – 70%, з міського бюджету – 30%)».

«За пропозицією Шевченківської районної адміністрації пропонується здійснити перерозподіл видатків міського бюджету Львова на 2019 рік, у тому числі Шевченківській районній адміністрації збільшити видатки на 199,6 тисяч гривень для проведення поточного ремонту сходів у приміщенні Шевченківської районної адміністрації за рахунок зменшення видатків виконавчому комітету, передбачених на виконання рішень судів», – поінформував також Олег Іщук.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу