У міськраді запевнили, що Львів прибиратиме більше техніки

19:50 28 листопада 2016 р.

У прес-службі ЛМР анонсували: «Вночі кількість снігоприбиральної техніки, яка буде залучена до роботи, буде збільшена».

У прес-службі Львівської міськради запевнили сьогодні, 28 листопада, що вночі до прибирання міста будуть залучені піскосії та інша снігоприбиральна техніка. «Вночі кількість снігоприбиральної техніки, яка буде залучена до роботи, буде збільшена», – йдеться також у повідомленні.

Голова Залізничної районної адміністрації Львова Надія Банах повідомила: «Вже зараз працює п’ять піскосіїв. Вночі до прибирання буде залучена вся техніка – піскосії, чотири щітки, два трактори. Основні шляхопроводи вже підсипаємо. Зранку будуть працювати двірники». 

Своєю чергою, в Галицькому районі Львова планують залучити 10 одиниць техніки – піскосії та трактори зі щітками. Заступник голови Галицької районної адміністрації Львова Андрій Зозуля зазначив: «У залежності від погодних  умов, до прибирання вулиць залучимо і більше техніки».

У Франківському районі Львова запевнили, що там уже зараз працюють чотири одиниці техніки. Натомість вночі до роботи залучать шість одиниць: дві підмітальні машини та чотири піскорозкидувачі.

Голова Франківської районної адміністрації Львова Тарас Гнида повідомив:  «Будемо моніторити ситуацію та чергувати на території району. А вже вранці – із 6.30– на вулицях працюватимуть двірники».

За словами голови Личаківської районної адміністрації Львова Івана Лозинського, до роботи готові сім піскосіїв, три трактори та навантажувач. Він також запевнив: «За потреби, підсилимо роботу з прибирання району».

Натомість голова Шевченківської районної адмінінстрації Львова Олександр Удовенко анонсував, на території цього району чергуватимуть п’ять одиниць техніки – три піскорозкидувачі та дві підмітальні машини. А із 6.00 ранку працюватимуть також двірники.

За інформацією Сихівської районної адмінінстрації Львова, цієї ночі у районі чергуватиме 13 машин: підмітальні, піскорозкидувачі, трактори, грейдери. Голова Сихівської районної адмінінстрації Львова Ірина Маруняк повідомила: «Техніка працює в черговому режимі. За необхідності, якщо падатиме багато снігу, машини буде задіяно».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини