У міськраді внесли зміни до розподілу коштів бюджету розвитку Львова

12:15 19 вересня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

На сесії Львівської міської ради прийняли в четвер, 19 вересня, ухвалу «Про внесення змін до розподілу коштів бюджету розвитку міського бюджету Львова на 2019 рік».

Про це повідомили у Львівській міськраді, де також розповіли: «Ухвалу зі змінами підтримали 50 депутатів. Як доповіла директор департаменту економічного розвитку Ірина Кулинич, запропоновані зміни є пропозиціями головних розпорядників коштів у межах бюджетних призначень та погоджені профільними депутатськими комісіями».

Ірина Кулинич зазначила: «Пропонуються зміни до розподілу коштів міського бюджету на 2019 рік. Пропонуємо виключно зміни, які подали головні розпорядники коштів. Це погоджено депутатськими комісіями».

Директор департаменту економічного розвитку розповіла також: «Прошу внести кілька правок за результатами обговорення вчора на бюджетній комісії – ми з вулиці Сяйво перекидаємо кошти на Залізничну адміністрацію на цю територію на хідники. Перерозподіл зі шляхопроводу на вулицю Ковча – два мільйони гривень –на капітальний ремонт на вулиці Хуторівці, більше двох мільйони гривень на Шевченківську адміністрацію на ремонт дороги».

dailylviv.com

До теми

09:43 27 липня 2021 р.

Загинув пішохід на Стрийщині

Дорожньо-транспортна пригода. 26 липня, близько 22:30, на автодорозі М-06 «Київ-Чоп», поблизу с. Бродки Стрийського району.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу