У міськраді внесли зміни до розподілу коштів бюджету розвитку Львова

12:15 19 вересня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

На сесії Львівської міської ради прийняли в четвер, 19 вересня, ухвалу «Про внесення змін до розподілу коштів бюджету розвитку міського бюджету Львова на 2019 рік».

Про це повідомили у Львівській міськраді, де також розповіли: «Ухвалу зі змінами підтримали 50 депутатів. Як доповіла директор департаменту економічного розвитку Ірина Кулинич, запропоновані зміни є пропозиціями головних розпорядників коштів у межах бюджетних призначень та погоджені профільними депутатськими комісіями».

Ірина Кулинич зазначила: «Пропонуються зміни до розподілу коштів міського бюджету на 2019 рік. Пропонуємо виключно зміни, які подали головні розпорядники коштів. Це погоджено депутатськими комісіями».

Директор департаменту економічного розвитку розповіла також: «Прошу внести кілька правок за результатами обговорення вчора на бюджетній комісії – ми з вулиці Сяйво перекидаємо кошти на Залізничну адміністрацію на цю територію на хідники. Перерозподіл зі шляхопроводу на вулицю Ковча – два мільйони гривень –на капітальний ремонт на вулиці Хуторівці, більше двох мільйони гривень на Шевченківську адміністрацію на ремонт дороги».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу