У міськраді внесли зміни до розподілу коштів бюджету розвитку Львова

15:10 1 серпня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У четвер, 1 серпня, на сесії Львівської міської ради прийняли ухвалу «Про внесення змін до розподілу коштів бюджету розвитку міського бюджету Львова на 2019 рік».

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Ухвалу зі змінами підтримало 52 депутати».

Директорка департаменту економічного розвитку Ірина Кулинич доповіла на сесії: «Запропоновані зміни є пропозиціями головних розпорядників коштів у межах бюджетних призначень та погоджені профільними депутатськими комісіями. Цією ухвалою спрямовано 40 мільйонів гривень на Центр опіки сиріт на вулиці Короленка і п’ять мільйонів гривень на викуп стадіону «Торпедо».

Ірина Кулинич  також зазначила: «Щодо викупу стадіону «Торпедо», то ми передбачили таку суму коштів, на яку мали запит. Зараз подивимося експертний висновок. Бажаючи викупити це приміщення, ми передбачали ці кошти для юридичного департаменту, оскільки він має практику у цьому. Однак за пропозицією депутата Сергія Іваха, розпорядником коштів по стадіону «Торпедо» буде управління молоді і спорту»

Директор департаменту економічного розвитку ЛМР розповіла також: «Щодо зняття коштів з капітального ремонту вулиці Хмельницького – це також пропозиція головного розпорядника. Вони проаналізували перебіг ремонтних робіт на великих об’єктах, і побачили, що цього року не зможуть почати роботи на вулиці Хмельницького. Тому лише проведуть тендерні процедури, а вже наступного року будуть ремонтувати цю вулицю».

dailylviv.com

До теми

10:27 26 вересня 2020 р.

Міністр оборони розкрив деталі авіакатастрофи АН26 під Харковом

Міністр оборони Андрій Таран розкрив деталі аварії військового літака АН26 в Харківській області. Серед іншого, на місці трагедії рятувальники продовжують розбір конструкцій літака і пошук "чорних ящиків".

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу