У міськраді ухвалили зміни до бюджету Львова

13:00 5 жовтня 2018 р.

У п’ятницю, 5 жовтня, на засіданні виконавчого комітету ухвалили зміни до розподілу видатків міського бюджету Львова на 2018 рік, а також зміни до переліку об’єктів, видатки на які у 2018 році будуть проводити за рахунок коштів бюджету розвитку Львова.

Про це повідомили в п’ятницю, 5 жовтня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Відповідні ухвали будуть винесені на розгляд сесії міської ради. Зокрема, за пропозицією головних розпорядників коштів, запропоновано перерозподілити видатки: міському управлінню культури – на автоматизацію бібліотечних процесів, та міському управлінню охорони здоров’я – на програму профілактики та лікування стоматологічних захворювань. Також запропоновано виділити кошти на оплату членських внесків для асоціації «Енергоефективні міста України».

Директор департаменту фінансової політики ЛМР Олег Іщук доповів на засіданні виконавчого комітету: «Пропонується виділити 80 тисяч гривень на оплату членських внесків для Асоціації «Енергоефективні міста України», за рахунок зменшення видатків на програму сприяння розвитку підприємництва. Також пропонується збільшити видатки управлінню охорони здоров’я на 300 тисяч гривень на виконання програми профілактики та лікування стоматологічних захворювань у дітей, за рахунок нерозподілених видатків управління охорони здоров’я. І сьогодні підписано розпорядження голови ЛОДА про те, що для бюджету Винників виділяється 10 мільйонів гривень на ремонт дороги Галицька, і ці кошти мають прийти через наш бюджет».

«Також запропоновано збільшити видатки міському управлінню культури на 190 тисяч гривень для автоматизації бібліотечних процесів, за рахунок зменшення видатків на інші заходи в галузі культури та мистецтва. Окрім того, на виконкомі схвалили зміни до переліку об’єктів, видатки на які у 2018 році будуть проводити за рахунок коштів бюджету розвитку Львова», – додали в міськраді.

«Це пропозиції головних розпорядників коштів – галузь освіти, охорони історичного середовища та культури, для завершення всіх робіт, розпочатих впродовж 2018 року, – зазначила директор департаменту економічного розвитку Ірина Кулинич. – Тобто ми проводимо технічний перерозподіл цих коштів».

dailylviv.com

До теми

19:48 16 червня 2021 р.

Василя Петрика повезли у СІЗО. Він вважає це замовленням (відео)

Галицький суд обрав запобіжний захід відомому львівському архітектору та пам’яткоохоронцю, начальнику управління охорони об’єктів культурної спадщини області Василю Петрику.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу