У міськраді призупинили видачу перепусток в центр Львова

14:45 2 листопада 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У ЛМР попередили: «До 23 листопада призупинено видачу перепусток для в’їзду на територію пішохідної зони центральної частини Львова».

Про це повідомили в п’ятницю в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Сьогодні, 2 листопада, виконавчий комітет ЛМР прийняв рішення «Про видачу перепусток для в’їзду на територію пішохідної зони центральної частини м. Львова». Воно передбачає тимчасове призупинення видачі перепусток, оскільки фахівці напрацьовують нову редакцію «Положення про порядок регламентованого в’їзду транспортних засобів у пішохідну зону центральної частини Львова». Нове Положення винесуть на розгляд виконкому до 23 листопада».

У департаменті адміністративних послуг ЛМР пояснили: «Пропонуємо внести зміни, якими передбачено призупинити видачу перепусток для в’їзду в пішохідну зону центральної частини міста, і до 23 листопада робочій групі напрацювати зміни та винести на розгляд нове положення про в’їзд у пішохідну зону. Тобто ми хочемо оптимізувати в’їзд у центральну частину міста і вдосконалити систему перепусток, тож від сьогодні і до 23 листопада призупиняємо їх видачу».

«Зокрема, як зазначено в рішенні виконкому, призупинено видачу перепусток для в’їзду на територію пішохідної зони центральної частини Львова, передбачених «Положенням про порядок регламентованого в’їзду транспортних засобів у пішохідну зону центральної частини Львова», обмеженої проспектом Свободи, площами Торговою й Данила Галицького, вулицями Підвальною та Валовою й площею Міцкевича, затвердженим рішенням виконавчого комітету №929 від 5 грудня 2014 року», – поінформували також у міськраді.

«Департаменту адміністративних послуг, управлінню безпеки міста, управлінню транспорту департаменту житлового господарства та інфраструктури, Галицькій районній адміністрації, Львівському комунальному підприємству «Ратуша-сервіс», Львівському комунальному підприємству «Муніципальна варта» доручено підготувати та подати на розгляд виконавчого комітету нову редакцію Положення про порядок регламентованого в’їзду транспортних засобів у пішохідну зону центральної частини м. Львова, обмеженої проспектом Свободи, площами Торговою й Данила Галицького, вулицями Підвальною та Валовою й площею Міцкевича», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу