У міськраді прийматимуть львів'ян у спецкабінетах

11:20 7 червня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Відтепер зустрічі чиновників Львівської міськради з відвідувачами відбуватимуться у спеціально обладнаних кабінетах з аудіо та відеоспостереженням.

Про це повідомили в п’ятницю, 7 червня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Відповідне рішення «Про організацію проведення зустрічей з відвідувачами керівників виконавчих органів Львівської міської ради та їх структурних підрозділів» виконавчий комітет прийняв 5 червня. Такі кабінети передбачили на кожному поверсі міської ради, і їх поки що є сім».

Директорка департаменту адміністративних послуг ЛМР Валентина Бартошик пояснила: «Робота з відвідувачами чи громадськістю повинна регулюватися чинним законодавством. 5 червня на засіданні виконавчого комітету було прийнято рішення про порядок проведення зустрічей з відвідувачами. Є порядок, який регулює особисті прийоми громадян керівниками виконавчих органів, є впорядковані дні, чітко визначені години, де посадовці чекають відвідувачів, і за попереднім записом ведеться прийом і вирішується питання. Також є відвідувачі, які не є на особистих прийомах, але можуть зустрічатися з посадовцями для вирішення різноманітних питань. І саме цим рішенням ми пропонуємо спеціально облаштовані кабінети – визначені приміщення, які належним чином облаштовані, є достатньо місця для відвідувачів, є відповідно створені умови для того, щоби ці зустрічі були максимально комфортними».

Валентина Бартошик також розповіла: «І ці приміщення обладнані відеоспостереженням та аудіоспостереженням для того, аби була спільна взаємовідповідальність. Щоб це була відповідальність і посадовців, і відвідувачів, які приходять на ці зустрічі. Таких кабінетів для зустрічей, які обладнані спостереженням, є сім. Це кабінети: №108, №116, №202, №228а, №230, №330, №512. Кабінети працюватимуть виключно в робочий час».

Директорка департаменту адміністративних послуг ЛМР також зазначила: «Ми визначили ті приміщення, які вже готові, та ще готуємо приміщення. Зокрема, на п’ятому поверсі готуються конференц-холи, які теж дозволять проводити такі зустрічі і теж будуть належно облаштовані. На сьогодні це є приміщення на другому поверсі – великі три зали, на першому поверсі, на п’ятому поверсі, також на третьому поверсі. Тому фактично на кожному поверсі є такі приміщення. Бо в робочих кабінетах працівники повинні проводити виключно робочі наради з працівниками для того, щоб забезпечувати робочий процес».

Валентина Бартошик акцентувала: «Це рішення впорядковує спілкування посадовців з громадянами – зустріч буде відкрита і прозора. Якщо необхідно провести зустріч, то потрібно потурбуватися про те, щоб ця кімната була вільна. Якщо є потреба звернутися на прийом до посадовця, то в нас є порядок: люди приходять у ЦНАП, записуються й озвучують свої питання, і більшість цих питань навіть вирішуються до прийому з посадовцями. Тобто є такі питання, які навіть не потребують прийому. Відтак за результатами консультацій приймається рішення, чи є необхідність йти до посадовця. Якщо є потреба, то відбувається запис на прийом, і людина очікує своєї черги».

Директорка департаменту адміністративних послуг ЛМР також зауважила: «Є такі речі, коли саме працівники ініціюють зустрічі і запрошують юридичних або фізичних на прийом. Тоді це відбувається за ініціативою працівника міської ради, який і організовує ці прийоми, приміщення, запрошення, дату, щоб це було зручно і працівникам, і відвідувачам. Запис зустрічей можна буде переглянути чи отримати — він зберігатиметься в мерії».

Валентина Бартошик також зазначила:«Ми дали доручення управлінню безпеки міста, щоб вони облаштували відеоспостереження там, де його ще немає. Адже у більшості кімнатах відеоспостереження вже є, і відеозаписи зберігаються на серверах міської ради. Звичайно, термін зберігання відеозапису обмежений до місяця. Тож за потреби люди можуть звернутися, і запис можна буде отримати».

Натомість міський голова Львова Андрій Садовий пояснив: «Треба унеможливлювати корупцію. Тому цим рішенням ми виключаємо можливість спілкування мешканців у кабінетах чиновників. Є спеціально обладнані кабінети, де є відеонагляд, аудіонагляд, і в цих кабінетах будуть відбуватися зустрічі з мешканцями. Щоб все можна було потім переглянути, в разі чого — надати для правоохоронних органів. Кабінет — це місце для поточної роботи, де проводяться наради, робочі процеси, а прийом людей має відбуватися виключно у спеціально обладнаних кабінетах».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу