У міськраді повернули львів’янам пішохідний перехід

17:48 12 лютого 2019 р.

  • 0
  • 600


Фото: facebook.com/groups/hotline.lviv

Пішохідний перехід на площі Соборній у Львові наразі поновлено, однак остаточне рішення про його долю прийматиметься пізніше.

Про це повідомили у вівторок, 12 лютого, на сторінці порталу «Гарячої лінії міста» в інтернет-мережі «Facebook», де також розповіли: «За ініціативни заступника міського голови Львова, члена виконавчого комітету Львівської міськради Андрія Москаленка, прийнято рішення про поновлення пішохідного переходу на площі Соборній, який, згідно рішенням міської комісія з безпеки дорожнього руху №11 від 21 листопада 2018 року, був сьогодні закритий. За словами Андрія Москаленка, розробляється проект безпечного пішохідного переходу на цій ділянці. Після того, як він буде розроблений, його винесуть на обговорення».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

15:15 16 липня 2019 р.

Міністерство юстиції зареєструвало Державну митну службу

Державна митна служба, яку віднедавна очолює колишній перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов, отримала реєстрацію як юридична особа в Єдиному держреєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських організацій.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 60

15:00 16 липня 2019 р.

На стадіоні СКА у Львові натрапили на артснаряд

У вівторок, 16 липня, о 11.46 під час земляних робіт на стадіоні СКА на вулиці Клепарівській у Львові знайшли 152-міліметровий артснаряд часів Другої світової війни.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 192