У міськраді попросили керівництво «Львівобленерго» прибрати за собою

18:00 20 лютого 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

ЛМР скерувала лист «Львівобленерго» щодо відновлення благоустрою.

У прес-службі Львівської міськради повідомили в середу, 20 лютого: «Станом на сьогодні на території міста, у всіх районах, є 27 адрес з порушеними нормативними термінами відновлення благоустрою внаслідок ліквідації аварійних ситуацій на інженерних мережах «Львівобленерго». Департамент житлового господарства та інфраструктури ЛМР скерував листа керівництву «Львівобленерго» з проханням вжити заходів щодо відновлення благоустрою на місцях розриттів».

Зокрема, розриття, де порушені терміни відновлення благоустрою після аварійних робіт на мережах ПАТ «Львівобленерго» є на проспекті Червоної Калини, 68а й вулицях Шота Руставелі, 18, Під Дубом, 7а, Кирила і Мефодія, 17а, Виговського, 34, Кричевського, Патона, 2, Городоцькій, 299, Вигоди, 54, Некрасова, 56, Ніжинській, 29а, Дорога Кривчицька, 69, Тракт Глинянський, 68, Погулянка, 12б, Левицького, 95, Драгана, 17, Драгана, 32-34, Зубрівській, 25а, Зеленій, 275, Литовській, 13а, Моршинській, Генерала Чупринки, Куликівській, 40, 43 та 53, Куликівській, 45, Богуна, 15 та Мазепи, 15.

Директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Ірина Маруняк зазначила: «Така ситуація є неприпустимою, оскільки є правила благоустрою, які регулюють дане питання і зобов’язують організацію, яка виконує роботи, в цьому випадку ПАТ «Львівобленерго», вчасно, у вказані терміни, все замощувати. Ці аварійні розриття мали б бути замощені у 10-тиденний термін».

Ірина Маруняк також розповіла:«Згідно з правилами благоустрою, якщо це зимовий період, то дозволяється замощувати щебенем, якщо це літній період, то впродовж 10-ти днів потрібно і защебнити і заасфальтувати. На сьогодні 13 розриттів на інженерних мережах ПАТ «Львівобленерго» є у щебені, а решта 14 – взагалі не замощені».

dailylviv.com

До теми

13:23 28 жовтня 2020 р.

13 пітонів віддали у зоопарк на Львівщині

Конфіскованих торік 13 пітонів, яких намагався незаконно перевезти з Польщі в Україну мешканець Чернівецької області, передали зоопарку «Limpopo» у Львівській області.

Рубрика: Ситуації

10:58 28 жовтня 2020 р.

Багатоповерхівка замість скверу: суд дозволив будівництво на вулиці Горбачевського

Львівський окружний адміністративний суд відновив дію містобудівних умов та обмежень на будівництво Карпатським відділенням інституту геофізики ім. С. І. Субботіна НАНУ багатоквартирного житлового будинку з офісними приміщеннями та підземним паркінгом на вулиці Горбачевського, 19 у Львові.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу