У міськраді планують спростити порядок виступів львів’ян на сесіях

14:00 29 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: lvivrada.gov.ua

У Львівській міськраді відбулося засідання постійної комісії законності, депутатської діяльності та свободи слова.

Про це повідомили на інформаційному порталі депутатів Львівської міської ради, де також розповіли: «Начальник управління «Секретаріат ради» ЛМР Юрій  Лукашевський представив розроблений управлінням «Секретаріат ради» проект порядку виступів членів територіальної громади Львова на пленарних засіданнях Львівської міської ради. За словами Юрія Лукашевського цей проект, який буде винесений на затвердження депутатського корпусу ЛМР, є впорядкуванням вже практики виступів львів’ян на пленарному засіданні.

«Первинне положення депутати прийняли три роки тому – в листопаді 2016 року. З цього часу така можливість участі у місцевому самоврядуванні набула популярності у нашому місті. Останнім часом на засіданнях ЛМР є близько семи-десяти виступів з різних питань. Відповідно ми вже маємо управлінський досвід з тих чи інших звернень», – зазначив керівник Секретаріату ЛМР і окреслив основні зміни, які пропонуються.

«Насамперед ці пропозиції мали би допомогти у кращому розумінні самого порядку виступів. Для цього вилучили такі складні терміни, як нормативно-правові акти індивідуальної дії, залишивши більш прості формулювання. Окрім того, проектом ухвали пропонується суттєво зменшити термін подачі самого звернення – якщо раніше це було не пізніше 48 годин до самого пленарного засідання, то зараз пропонується – за день до пленарного засідання. Ще одна новела надає можливість подавати заяву про виступ на пленарному засіданні шляхом подання електронного звернення», – поінформували також на порталі депутатів.

Юрій Лукашевський зазначив: «Змінено логіку подачі звернень. Якщо раніше всі вони розглядалися на комісії законності, то згідно з проектом, люди  звертатимуться до тих постійних комісій, з яких питань вони хочуть виступати на пленарному засіданні».

Голова постійної комісії законності, депутатської діяльності та свободи слова ЛМР Юлія Гвоздович зауважила: «Львів – велике місто і, відповідно, є дуже багато охочих виступати перед депутатами для підняття важливих питань в місті. Для цього на певний період ми встановили певний порядок запису на виступ, щоб максимально ефективно допомогти львів'янам скористатись своїм правом на виступ. Зараз ми хочемо спростити цю процедуру, ввести електронний запис на виступ, а також скоротити кількість необхідних документів. Так, для виступу з питань, які не стосуються порядку денного уже не треба буде отримувати висновок комісії законності, а лише підкріпити до звернення попередні відповіді виконавчих органів».

«Окрім того, на комісії законності розглянули проекти ухвал стосовно шістьох електронних петицій, які будуть винесені на пленарне засідання ЛМР. Дві з цих електронних петицій – «Встановлення приладу вимірювання забруднення повітря на вулиці Пластовій, 13 з метою постійного відстежування шкідливого впливу на населення» і «Капітальний ремонт та розширення відрізку дороги, що сполучає Львів через вулицю Замарстинівську з Брюховичами (через Брюховицьке лісництво») депутати підтримали. Одну петицію «Стоп транспортному «Сихівському колапсу» (заторам)» підтримали із зауваженнями виконавчих органів ради, а ще три – «Очищення Алтайських озер (сучасна назва «Піскові озера»), «Ліквідувати парковку біля готелю «Львів» і «Покращення вело та пішохідної інфраструктури на вулиці Липинського» вирішили винести на розгляд ради», – повідомили також на порталі депутатів.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:26 1 квітня 2020 р.

У Львові будуть перевіряти посвідчення особи

Сьогодні міська комісія з питань ТЕБ і НС прийняла рішення, відповідно до якого усім мешканцям рекомендовано виходити із дому з документами, які засвідчують особу.

Рубрика: Ситуації

Останні новини

Ймовірність госпіталізації і смерті через COVID-19 збільшується з віком пацієнта

У Львові протестують на COVID-19 працівників ІТ-сфери

У центрі Львова ремонтують Друкарську

Майже 40% креативних підприємців втратили більшу частину доходів

У Львові на вебінарах допоможуть підприємцям заробляти в умовах карантину

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу