У Малехові не вірять обіцянкам Львівської міськради

09:45 4 грудня 2018 р.

Фото до новини


Фото: facebook.com/muravskuj

3 грудня в Народному домі села Малехів відбулися громадські слухання щодо реконструкції полігону твердих побутових відходів, яка підлягає оцінці впливу на довкілля першочергових заходів з попередження надзвичайних ситуацій, ліквідації негативних наслідків аварій та рекультивації земель Малехівської сільської ради у підніжжя Грибовицького сміттєзвалища.

Про це повідомив депутат Жовківської районної ради Ігор Муравський. За його словами, учасники громадських слухань спершу сходили до підніжжя Грибовицького сміттєзвалища й зауважили бетонні жолоби, по яких мала б стікати чиста дощова вода.
Однак вони частково заповнені інфільтратом, який постійно витікає й потрапляє в меліоративні канали, а далі – в річку Малехівку

«Одразу виникає запитаннґ – а на що були потрачені 22 099 999,99 гривень ТОВ БК «Сучасні будівельні рішення», невже ж не можна було прислухатись до фахівців і громадськості і поставити європейську станцію по очистці інфільтрату очистивши дані озера ,а кошти спрямувати в інше русло?», – риторично запитав Ігор Муравський.

«Аби легалізувати роботи, які вже виконані, проводили громадські слухання ,щоб отримати висновок по оцінці впливу на довкілля. На слуханнях було багато виступів обурених місцевих жителів,представників ініціативної групи, духовенства», – зазначив депутат Жовківської районної ради.

Ігор Муравський дійшов таких висновків за результатами виступу чиновників Львівської міської ради й керівника ЛКП «Збиранка» під час громадських слухань: «1. Врахувати зазначені мною зауваження та пропозиції під час цих громадських слухань та включити у звіт про громадське обговорення. 2. Прийняти рішення про відмову у видачі висновку ОВД (оцінці впливу на довкілля) оскільки: 1) вказана діяльність вже реалізована і не є планованою; 2) дозвіл на будівельні роботи виданий у липні 2018 року без проведення процедури ОВД; 3) роботи згідно тендеру мали бути виконані у травні-грудні 2018 року без отримання висновку з ОВД; 4) проведення процедури ОВД після видачі дозволу на будівництво і проведених робіт має на меті їх легалізувати; 5) Мінприроди надана неповна та недостовірна інформація, щодо вже проведених першочергових заходів

«Міська рада виграла лотерейний білетик, такий собі джек-пот – гроші списують «по-чорному (після трагедії на сміттєзвалищі,освоєно близько 80 000 000 гривень), під егідою «рекультивації, ліквідації тощо». Гроші не пахнуть, а в цей час люди платять за воду, хворіють і більше не вірять обіцянкам чиновників Львівської міської ради», – підсумував депутат Жовківської районної ради Ігор Муравський.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів