У Личаківській райадміністрації Львова облаштували пандус

11:00 9 березня 2017 р.

  • 0


Фото: прес-служба Львівської міськради

У приміщенні Личаківської районної адміністрації на вулиці Костя Левицького, 67 облаштували пандус для людей з обмеженими властивостями.

Заступник голови Личаківської районної адміністрації Галина Гладяк повідомила сьогодні, 9 березня: «У нас завершились ремонтні роботи приміщення пенсійного фонду та триває ремонт приміщення соціального захисту. Оскільки він знаходиться між нульовим та першим поверхом, то не всім зручно добиратись сюди, отож, облаштували пандус для людей з обмеженими властивостями. Кошторис реконструкції приміщень у рамках реалізації пілотного проекту створення Центру надання соціальних послуг у форматі «Прозорий офіс» складає 792,6 тисячі гривень».

Про це поінформували сьогодні, 9 березня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:37 4 квітня 2020 р.

Помер ексректор Львівського національного університету ім.І.Франка

На 74-му році життя відійшов у вічність український фізик, політик і громадський діяч, колишній міністр освіти України та ректор Львівського національного університету імені Івана Франка Іван Вакарчук.

Рубрика: Ситуації

09:22 4 квітня 2020 р.

COVID-19: офіційна статистика і реальний стан пандемії

За сьогоднішніми даними Центру системних досліджень та інжинірингу при Університеті Джона Хопкінса (США) у світі інфіковано COVID-19 понад 1 млн 100 тисяч людей. З них 1072 - в Україні.

Рубрика: Ситуації