У Львові з’являться мотопатрульні

10:00 24 червня 2019 р.

  • 0
  • 471


Фото: facebook.com/lvivpolice

Невдовзі на патрулювання у Львові заступить новий підрозділ патрульної поліції – мотопатруль.

Про це повідомили в управлінні патрульної поліції Львівської області, де також розповіли: «Патрульні на мотоциклах зможуть прибувати до місця події раніше, ніж поліцейські на авто. Першим містом в Україні, в якому з'явився мотопатруль був Київ».

«Мотоциклістів навчали інструктори Канадської поліцейської місії в Україні колеги з Торонто та Оттави. Навчали українських патрульних техніки керування мотоциклами, виконання маневрів на низькій швидкості та їзди за різних погодних умов. Патрульні, які здобули ці знання, та вже перевірили їх на практиці, поділилися ними вже з нашими львівськими інспекторами», – поінформували також в управлінні патрульної поліції.

«Шестеро патрульних зі Львова закінчують навчальні курси в Києві, та вже скоро виїдуть на перше патрулювання на «залізному коні». Відбирали у новий підрозділ тих патрульних, які вже мають досвід їзди на мотоциклі та відповідну категорію. Наразі на вулиці Львова виїдуть п`ять мотоциклів. Згодом очікуємо збільшення мотопарку», – повідомили також в управлінні патрульної поліції.

Мотопатрульний Олександр Футрик зазначив: «Сподіваємося цей підрозділ покращить ситуацію на дорогах Львова, адже перевага мотопатрульних у тому, що вони оперативно дістаються місця, куди важко швидко доїхати автомобільному патрулю, наприклад, місця ДТП».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення мозаїки Володимира Патика у Львові

Рубрика: Політика

Як позбутися загальнобудинкових газових лічильників

Рубрика: Ситуації і пригоди

"Слуга народу" у Львові

Рубрика: Політика

Дебати: Любомир Зубач ("Самопоміч")-Юрій Сиротюк ("Свобода")

Рубрика: Політика

Форум ГО Львівщини за ЄС

Рубрика: Політика

Всі відео розділу