У Львові з’являться мотопатрульні

, 24 червня 2019 р.

  • 0


Фото: facebook.com/lvivpolice

Невдовзі на патрулювання у Львові заступить новий підрозділ патрульної поліції – мотопатруль.

Про це повідомили в управлінні патрульної поліції Львівської області, де також розповіли: «Патрульні на мотоциклах зможуть прибувати до місця події раніше, ніж поліцейські на авто. Першим містом в Україні, в якому з'явився мотопатруль був Київ».

«Мотоциклістів навчали інструктори Канадської поліцейської місії в Україні колеги з Торонто та Оттави. Навчали українських патрульних техніки керування мотоциклами, виконання маневрів на низькій швидкості та їзди за різних погодних умов. Патрульні, які здобули ці знання, та вже перевірили їх на практиці, поділилися ними вже з нашими львівськими інспекторами», – поінформували також в управлінні патрульної поліції.

«Шестеро патрульних зі Львова закінчують навчальні курси в Києві, та вже скоро виїдуть на перше патрулювання на «залізному коні». Відбирали у новий підрозділ тих патрульних, які вже мають досвід їзди на мотоциклі та відповідну категорію. Наразі на вулиці Львова виїдуть п`ять мотоциклів. Згодом очікуємо збільшення мотопарку», – повідомили також в управлінні патрульної поліції.

Мотопатрульний Олександр Футрик зазначив: «Сподіваємося цей підрозділ покращить ситуацію на дорогах Львова, адже перевага мотопатрульних у тому, що вони оперативно дістаються місця, куди важко швидко доїхати автомобільному патрулю, наприклад, місця ДТП».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

Останні новини

На пл. Двірцевій почав курсувати громадський транспорт

На дорогах Львівщини ожеледиця

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львів'янка Ганна Гаврилів перемогла у Філіппінах

Рубрика: Культура

Неформальна приміряльня, 1 випуск

Рубрика: Політика

Суд над працівниками грального бізнесу

Рубрика: Кримінал

Ринок землі в Україні

Рубрика: Економіка

Помста Садового ветеранам АТО

Рубрика: Політика

Всі відео розділу