У Львові звернулися до Президента щодо створення регіонального полігону ТПВ

14:15 5 червня 2019 р.

Світлина ілюстративна

Світлина ілюстративна
Фото: kyivcity.gov.ua

Львівське регіональне відділення Асоціації міст України звернулося до Президента України щодо створення регіонального полігону ТПВ на Львівщині.

Про це повідомили в середу, 5 червня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Гострою проблемою Львова та ряду міст Львівської області залишається питання утилізації твердих побутових відходів, зокрема необхідність облаштування полігону для захоронення відходів. Незважаючи на сотні листів-звернень Львівської міської ради до екс-Президента, Прем’єра, віце-прем'єра, міністра регіонального розвитку, голови ВРУ і голови ЛОДА – із проханням виконати норму закону і виділити земельну ділянку для облаштування полігону, ситуація залишається невирішеною. Тому вісіи міст Львівщини підписали Меморандум про співпрацю в цьому питанні».

«Львівське регіональне відділення Асоціації міст України підтримало Меморандум міст Львівщини і звернулося до чинного Президента України – Володимира Зеленського з проханням втрутитися у вирішення порушеного питання і надати відповідне доручення голові Львівської ОДА щодо невідкладної організації виконання вимог Національної стратегії поводження з відходами в частині будівництва регіонального полігону», – поінформували також у ЛМР.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу