У Львові зобов’язали забудовників облаштувати дороги

12:45 6 вересня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Виконавчий комітет Львівської міськради розглянув питання, яке ставили перед мерією мешканці району «Під Голоском».

Про це повідомили в п’ятницю, 6 вересня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «У результаті обговорень вирішили зобов’язати забудовників, які споруджують будинки на вулиці Малоголосківській та поряд, провести в житловий квартал інженерні мережі та облаштувати дороги й парки, також визначили земельні ділянки, на яких будуть збудовані школи та садочки».

«Як зазначила заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк, попередньо відбулося три зустрічі з мешканцями вулиці Малоголосківської та району, забудовниками і посадовцями. Розглянули, зокрема, три запитання – будівництво доріг, облаштування інженерних мереж та спорудження навчальних закладів, парків і скверів», – поінформували також у міськраді.

«Таким чином, забудовників, дотичних до будівництва у районі, зобов’язали спорудити певні ділянки дороги і провести інженерні мережі. Окрім того, у кварталі будуть збудовані три школи, сім садочків, парк, стадіон, спортивний комплекс, поліклініку та Центр розвитку дитини. За словами посадовиці, першочергово забудовники прокладатимуть інженерні мережі, опісля – почнуть виконувати роботи щодо будівництва доріг», – розповіли також у міськраді.

Ірина Маруняк зазначила: «Є карта, відповідно до якої кожен забудовник має певну ділянку дороги, яку він має облаштувати. Питання мешканців було в тому, щоб був виїзд на вулиці Під Голоском. 2 частини дороги вже є зроблені якісно, ними передбачено рух транспорту в обидва боки, щоб був виїзд на Варшавську і не було заторів. Також заплановане будівництво Автодором великої магістралі. На проектування цієї дороги з бюджету міста буде виділено 3,2 млн. гривень. Маю надію, що цього року ми почнемо її проектування. Усі інші дороги, за словами забудовників, почнуть робити вже цього року».

Заступниця міського голови Львова також розповіла: «Угоду щодо інженерних мереж укладено між чотирма девелоперськими компаніями – «Lev Development», «Плюс Інвест Девелопмент», «MS Імперіал» та «Рідна садиба». Згідно зі своїми зобов’язаннями, вони проводитимуть ремонт та облаштування інженерних мереж – каналізації та водопроводу, і готові приступити до виконання робіт уже наступного тижня. Також потрібно замінити колектор».

«Зі слів заступниці міського голови з гуманітарних питань Галини Слічної, станом на сьогодні в районі завершено будівництво 2 секції дошкільного навчального закладу, виконуються будівельні роботи щодо облаштування третьої. «За інформацією ТзОВ «Нова оселя», завершено другу секцію дошкільного навчального закладу, тривають будівельні роботи щодо облаштування третьої. Облаштовано зовнішні мережі, виконуються роботи з прокладання внутрішніх мереж, а також штукатурні роботи. Загалом будівельні роботи будуть завершені до кінця 2019 року, а всі внутрішні роботи і мережі та благоустрій території – до кінця 2020 року», – поінформували також у ЛМР.

«Надалі зустрічі з мешканцями, посадовцями та забудовниками щодо вулиці Малоголосківської проводитимуть кожні три тижні, щоб бачити динаміку. Також забудовники повинні підготували дорожні карти виконання робіт. Окрім того, буде напрацьовано новий склад робочої групи, яка займатиметься проектом, спільно з представниками громадськості», – повідомили також у ЛМР.

dailylviv.com

До теми

12:12 10 серпня 2022 р.

В озері на вулиці Липинського потонув чоловік

9 серпня о 14:11 до рятувальників надійшло повідомлення про те, що в м. Львові на вул. Липинського, 50 в озері виявлено тіло чоловіка, 1942 року народження.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу