У Львові знищуватимуть гризунів

14:32 13 березня 2019 р.


Фото: uzhgorod.in

Відділи профілактичної дезінфекції Львова проведуть із 13 березня до 19 квітня весняну суцільну одномоментну дератизацію у Львові, Винниках, Рудному й Брюховичах.

Про це повідомили в середу, 13 березня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Знищення мишовидних гризунів буде проводитися в школах, дитячих садочках, лікувальних закладах, установах культури, парках, скверах, у підвалах житлових будинків ЛКП, шляхом розкладання отрутопринади. Дератизацію проведуть досвідчені фахівці із застосуванням ліцензованих препаратів, та дотриманням усіх вимог безпеки»

У міськраді також поінформували: «Відтак, мешканців міста та посадових осіб просять сприяти у проведені вказаних робіт. Мешканцям будинків усіх форм власності (ОСББ, ЖБК, БУ КЕВ, відомчі), при наявності мишовидних гризунів у будівлях, пропонують звертатися до відділів профдезінфекції за місцем проживання. Зокрема, у Залізничному й Франківський районах – за телефоном 292-63-14, у Галицькому, Сихівському й Личаківському – 271-20-82, Шевченківському – 252-27-74».

dailylviv.com

До теми

15:09 19 вересня 2020 р.

У Німеччині через коронавірус скасовують карнавали

Через пандемію коронавірусу і неможливість дотримуватися соціальної дистанції влада федеральної землі Північний Рейн-Вестфалія заявила про заборону великих карнавальних заходів.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу