У Львові зникла австрійська дорога завширшки 8 метрів і завдовжки 10 кілометрів, – будівельник

10:06 7 жовтня 2014 р.


Фото: zik.ua

Львівську історичну бруківку викрадають системно. Фактично з 2008 до 2014 року у Львові зникло 80 тисяч квадратних метрів бруківки. Про це на прес-конференції повідомив будівельник, генеральний директор ПрАТ «Ірокс» Ігор Микичак.

Він стверджує, що викрадають бруківку під час ремонтних робіт на дорогах міста та під час прокладення колії під безшумний трамвай.
«Тільки плит під безшумний трамвай було покладено 46 тис 703 метри квадратних. Також від Монументу Слави на вулиці Стрийській до автобусного заводу була бруківка, її демонтували, зараз лежить асфальт. Вулиця Кривчицька – була бруківка, демонтували, лежить асфальт. І так у нас не одна вулиця Львова», - каже будівельник.
За його словами, ця бруківка – базальт, базальтовий камінь – найкращий, який тільки може бути. Вартість цієї бруківки 20 мільйонів доларів.
«Цю бруківку клали за бабці Австрії, за Польщі. І можете собі уявити, що дорога, завширшки 8 метрів і завдовжки 10 кілометрів у Львові зникла», - заявив Ігор Микичак.
За його словами, реконструкцію дороги на вулиці Стрийській робили ще за радянської влади, у сімдесятих роках. Тоді скільки бруківки зняли, стільки й поклали. А зараз замість неї кладуть плити та цементний розчин. А базальтову бруківку списують. 
«Списують, ніби вона йде в бій, в пилюку. І ту пилюку вивозять. Пилюкою стає та бруківка, вона б’ється. Так міськрада звітує», - стверджує Ігор Микичак.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

17:42 15 квітня 2021 р.

Земля горить під ногами військовослужбовців Росії біля кордону з Україною

Масштабні пожежі охопили кілька сіл у Воронезькій області Росії. Серед них суттєво постраждала і Маслівка, куди країна-агресор масово стягувала свою військову техніку.

Рубрика: Ситуації

13:14 15 квітня 2021 р.

Зсув ґрунту у Львові: Ензим вирубав дерева та не влаштував тимчасових кріплень, - мерія

Пошкодження хідника на вул. Личаківській сталося через будівельні роботи, які проводить ПрАТ «Компанія Ензим». Зараз компанія розробляє заходи для укріплення схилу та унеможливлення наступних зсувів, після чого пошкоджений хідник і огорожа будуть відновлені.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу