У Львові знову продовжили термін користування перевантажувальною станцією ТВД

12:30 5 жовтня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

До міськради надійшло чергове звернення від ТзОВ «АВЕ Львів» з проханням продовжити дозвіл на користування перевантажувальною станцією на вулиці Північній.

Про це, як повідомили в п’ятницю, 5 жовтня, в прес-службі Львівської міськради, доповів під час сьогоднішнього засідання виконавчого комітету ЛМР в.о. директора департаменту з питань поводження з відходами Сергій Сало. Відтак, виконком ЛМР, розглянувши звернення та зобов’язання ТзОВ «АВЕ Львів» дотримуватися всіх необхідних правил і норм під час перевантаження сміття без утворення його накопичення на вулиці Північній, здійснювати перевантаження за принципом «з коліс на колеса», прийняв рішення про продовження терміну користування цьому підприємству перевантажувальною станцією ще на 30 днів.

Керівник ТзОВ «АВЕ Львів» Олег Гайовишин  розповів членам виконавчого комітету: «Пошук земельної ділянки для облаштування перевантажувальної станції триває. Було розглянуто близько 20 ділянок, однак, як тільки мешканці чи власники земельної ділянки дізнаються, що мова йде про облаштування перевантажувальної станції, виникає спротив та відмова. Тому є потреба в продовженні користування ділянкою на вулиці Північній».

Відтак, Сергій Сало рекомендував виконавчого комітету: «З огляду на звернення ТОВ «АВЕ Львів» та виконання ним усіх домовленостей щодо експлуатації, пропонуємо продовжити термін дозволу на здійснення перевантаження на вулиці Північній».

Більше подробиць опубліковано на сайті ЛМР.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу