У Львові - знову акція проти голови ЛОДА Олега Сала

09:44 11 листопада 2013 р.

Активісти Громадянського руху "Відсіч" в рамках кампанії "Очистимо Львівщину від Сала!" продовжуть інформувати львів'ян про "гріхи" новопризначеного голови обласної державної адміністрації Олега Сала, інформує прес-служба організації.

Кампанія стартувала 6 листопада з роклеювання на вулицях міста листівок із висвітленням 5-ти фактів з біографії одіозного екс-очільника Львівського обласного управління міліції. А вночі з 6 на 7 листопада під стінами облдержадміністрації з'явився напис на асфальті: "НЕ ВСЕ ТЕ ДОБРЕ, ЩО САЛОМ ЗВЕТЬСЯ".

Учасники кампанії продовжують поширення листівок проти Олега Сала, не тільки розклеюючи їх на вулицях Львова, а й розповсюджуючи серед мешканців міста. Їх мета полягає в тому, аби кожен львів'янин дізнався, що наглядати за Львівщиною поставили міліціонера з нагайкою, який у попередні роки перебування в області відзначився репресіями та зловживанням владою, наголошує прес-служба.

Активісти закликають львів'ян прийти 12 листопада під стіни обласної ради та вимагати від депутатів висловлення недовіри голові ЛОДА Олегу Салу, а також пропонують долучатись до розпочатої ними кампанії через сторінки у соціальних мережах.

 

dailylviv.com

До теми

20:00 21 вересня 2021 р.

На Львівщині формують мережу підрозділів територіальної оборони

У Львівській облдержадміністрації відбулась нарада з питань розміщення підрозділів територіальної оборони (ТРО) у межах районів області, а також щодо організації та проведення осіннього призову на військову строкову службу до лав ЗСУ та інших військових формувань.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу