У Львові зміниться нумерація тролейбусних маршрутів

10:45 27 червня 2019 р.


Фото: lviv.web2ua.com

1 липня у Львові зміниться нумерація маршрутів міських тролейбусів.

Про це повідомили в четвер, 27 червня, в прес-службі Львівської міськради, де також пояснили: «Зміна нумерації дасть можливість зменшити кількість дублювання у нумерації маршрутів різних видів транспорту та стане вагомим кроком у напрямку до запровадження єдиної системи нумерації громадського транспорту. Ініціатором впровадження нової нумерації є ЛКП «Львівелектротранс».

Керівник відділу розвитку «Львівелектротрансу» Ігор Могила розповів: «Торік «Львівелектротранс», презентуючи стратегію розвитку підприємства, одним із заходів передбачив впровадження єдиної системи нумерації маршрутів.Чому виникла така необхідність? Наприклад, ми маємо електробус, який курсував за тролейбусним маршрутом №9. Коли він під’їжджав до зупинки, то людям бувало складно зрозуміти, чи це під’їхав автобус №9, чи тролейбус №9. Хоча, насправді, це має під’їхати маршрут №9, без прив’язки до транспортного засобу».

Ігор Могила також зазначив: «Ми плануємо впроваджувати єдину ліврею. Зараз маємо 150 нових автобусів – 100 «МАЗів» і 50 «Електронів». «Львівелектротранс» придбає 50 нових тролейбусів виробництва «Електрон». Тому ззовні для пасажира буде багато однакового рухомого складу. Також місто ініціює придбання тролейбусів з автономним ходом. Тобто будуть відрізки доріг, де тролейбус курсуватиме як автобус. Відповідно пасажиру може бути складно зрозуміти, що це їде – тролейбус чи автобус. Для пасажирів основним має бути номер маршруту».

Керівник відділу розвитку «Львівелектротрансу» також повідомив: «Враховуючи все це, ми виступили ініціаторами зміни нумерації. Вигода від такого впровадження в тому, що на час ремонтів тролейбусний чи трамвайний маршрут можна замінити автобусом. Тобто на цей маршрут виїжджає автобус з номером трамвайного чи тролейбусного маршруту і пасажир не відчуває незручності».

У прес-службі Львівської міськради розповіли також: «Для зміни номерів тролейбусних маршрутів сформовано новий номер маршруту шляхом додавання числа 20 до наявного номера, а номер 24-го маршруту залишиться без змін».

Зокрема, тролейбус №2 перейменують у №22, тролейбус №3 – у №23, тролейбус №5 – у №25, тролейбус №7 – у №27, тролейбус №9 – у №29, тролейбус №10 – у №30, тролейбус №11 – у №31, тролейбус №12 – у №32, а тролейбус №13 – у №33.

«Впровадження зміни нумерації маршрутів усього громадського транспорту буде реалізовано у два етапи. Перший етап – зміна номерів тролейбусних маршруті; при цьому новий номер маршруту для спрощення повинен сформуватись шляхом додавання числа 20 до наявного номера, а номер маршруту 24 залишити без змін; таким чином, отримаємо тролейбусні маршрути №22, №23, №24, №25, №27, № 29, №30, №31, №32 та №33Другий етап – зміна номерів автобусних маршрутів, яка можлива під час проведення чергового конкурсу на вибір перевізника на міських автобусних маршрутах загального користування, під час поточного коригування автобусних маршрутів та під час введення нових маршрутів», – поінформували також у міськраді.

dailylviv.com

До теми

13:50 27 листопада 2020 р.

Карантин вихідного дня не показав ефективності, - урядовець

Голова Держспоживслужби Києва Олег Рубан заявив, що карантин вихідного дня не дав ефективного результату в боротьбі з поширенням COVID-19. Він вважає за необхідне найближчим часом ввести локдаун.

Рубрика: Ситуації

13:34 27 листопада 2020 р.

З 1 грудня перерахують мінімальну пенсію

Відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» з 1 грудня 2020 року відбудеться підвищення розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, з 1712 до 1769 гривень.

Рубрика: Ситуації

12:35 27 листопада 2020 р.

9 нових автобусних маршрутів до сіл Львівської ОТГ наразі не поїдуть: область відповіла місту

26 листопада 2020 року низка засобів масової інформації поширили публікації, в яких йдеться про те, що Львівська обласна державна адміністрація не погодила схеми міських автобусних маршрутів до населених пунктів Львівської ОТГ.

Рубрика: Ситуації

21:24 26 листопада 2020 р.

Керівники НААН Гадзало і Гладій сиділи на незаконному арсеналі зброї

Служба безпеки України виявила у Печерському районі столиці схованку з великою кількістю зброї, боєприпасів та вибухівки у будівлі президії Національної академії аграрних наук.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу