У Львові зміниться нумерація тролейбусних маршрутів

10:45 27 червня 2019 р.


Фото: lviv.web2ua.com

1 липня у Львові зміниться нумерація маршрутів міських тролейбусів.

Про це повідомили в четвер, 27 червня, в прес-службі Львівської міськради, де також пояснили: «Зміна нумерації дасть можливість зменшити кількість дублювання у нумерації маршрутів різних видів транспорту та стане вагомим кроком у напрямку до запровадження єдиної системи нумерації громадського транспорту. Ініціатором впровадження нової нумерації є ЛКП «Львівелектротранс».

Керівник відділу розвитку «Львівелектротрансу» Ігор Могила розповів: «Торік «Львівелектротранс», презентуючи стратегію розвитку підприємства, одним із заходів передбачив впровадження єдиної системи нумерації маршрутів.Чому виникла така необхідність? Наприклад, ми маємо електробус, який курсував за тролейбусним маршрутом №9. Коли він під’їжджав до зупинки, то людям бувало складно зрозуміти, чи це під’їхав автобус №9, чи тролейбус №9. Хоча, насправді, це має під’їхати маршрут №9, без прив’язки до транспортного засобу».

Ігор Могила також зазначив: «Ми плануємо впроваджувати єдину ліврею. Зараз маємо 150 нових автобусів – 100 «МАЗів» і 50 «Електронів». «Львівелектротранс» придбає 50 нових тролейбусів виробництва «Електрон». Тому ззовні для пасажира буде багато однакового рухомого складу. Також місто ініціює придбання тролейбусів з автономним ходом. Тобто будуть відрізки доріг, де тролейбус курсуватиме як автобус. Відповідно пасажиру може бути складно зрозуміти, що це їде – тролейбус чи автобус. Для пасажирів основним має бути номер маршруту».

Керівник відділу розвитку «Львівелектротрансу» також повідомив: «Враховуючи все це, ми виступили ініціаторами зміни нумерації. Вигода від такого впровадження в тому, що на час ремонтів тролейбусний чи трамвайний маршрут можна замінити автобусом. Тобто на цей маршрут виїжджає автобус з номером трамвайного чи тролейбусного маршруту і пасажир не відчуває незручності».

У прес-службі Львівської міськради розповіли також: «Для зміни номерів тролейбусних маршрутів сформовано новий номер маршруту шляхом додавання числа 20 до наявного номера, а номер 24-го маршруту залишиться без змін».

Зокрема, тролейбус №2 перейменують у №22, тролейбус №3 – у №23, тролейбус №5 – у №25, тролейбус №7 – у №27, тролейбус №9 – у №29, тролейбус №10 – у №30, тролейбус №11 – у №31, тролейбус №12 – у №32, а тролейбус №13 – у №33.

«Впровадження зміни нумерації маршрутів усього громадського транспорту буде реалізовано у два етапи. Перший етап – зміна номерів тролейбусних маршруті; при цьому новий номер маршруту для спрощення повинен сформуватись шляхом додавання числа 20 до наявного номера, а номер маршруту 24 залишити без змін; таким чином, отримаємо тролейбусні маршрути №22, №23, №24, №25, №27, № 29, №30, №31, №32 та №33Другий етап – зміна номерів автобусних маршрутів, яка можлива під час проведення чергового конкурсу на вибір перевізника на міських автобусних маршрутах загального користування, під час поточного коригування автобусних маршрутів та під час введення нових маршрутів», – поінформували також у міськраді.

dailylviv.com

До теми

01:29 2 липня 2022 р.

Російські збройні магнати, які не потрапили під санкції Заходу, - дослідження Reuters

Аналіз британської агенції Reuters показав, що десятки керівників російських оборонних компаній не потрапили під санкції Сполучених Штатів, Європейського Союзу або Сполученого Королівства.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу