У Львові змінять на перехресті вулиць Тичини й Хвильового організацію дорожнього руху

11:23 11 листопада 2014 р.


Фото: tvoemisto.tv

Як повідомили у вівторок «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, на перехресті вулиць Тичини й Хвильового буде змінено напрямки «головна дорога» та «другорядна дорога».

У прес-службі міської ради повідомили у вівторок «Щоденному Львову», що на перехресті вулиць Тичини й Хвильового змінять організацію дорожнього руху. У повідомленні також конкретизують:

«Міська комісія з безпеки дорожнього руху прийняла рішення змінити організацію дорожнього руху на перехресті вулиць Тичини й Хвильового. Як повідомили у Шевченківській районній адміністрації, на цьому перехресті буде змінено напрямки «головна дорога» та «другорядна дорога».

«На сьогодні головною дорогою є вулиця Хвильового, однак по вулиці Тичини курсує громадський транспорт, тож комісія прийняла відповідне рішення змінити тут організацію дорожнього руху», – розповів начальник відділу комунального господарства Шевченківської районної адміністрації Володимир Шульга. За його словами, планується, що до кінця цього місяця на перехресті будуть встановлені відповідні дорожні знаки і буде змінено організацію дорожнього руху».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу