У Львові змінять на перехресті вулиць Тичини й Хвильового організацію дорожнього руху

11:23 11 листопада 2014 р.


Фото: tvoemisto.tv

Як повідомили у вівторок «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, на перехресті вулиць Тичини й Хвильового буде змінено напрямки «головна дорога» та «другорядна дорога».

У прес-службі міської ради повідомили у вівторок «Щоденному Львову», що на перехресті вулиць Тичини й Хвильового змінять організацію дорожнього руху. У повідомленні також конкретизують:

«Міська комісія з безпеки дорожнього руху прийняла рішення змінити організацію дорожнього руху на перехресті вулиць Тичини й Хвильового. Як повідомили у Шевченківській районній адміністрації, на цьому перехресті буде змінено напрямки «головна дорога» та «другорядна дорога».

«На сьогодні головною дорогою є вулиця Хвильового, однак по вулиці Тичини курсує громадський транспорт, тож комісія прийняла відповідне рішення змінити тут організацію дорожнього руху», – розповів начальник відділу комунального господарства Шевченківської районної адміністрації Володимир Шульга. За його словами, планується, що до кінця цього місяця на перехресті будуть встановлені відповідні дорожні знаки і буде змінено організацію дорожнього руху».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу