У Львові збільшать до кінця квітня кількість військових патрулів

22:58 7 квітня 2015 р.


Фото: narodka.com.ua

Заступник начальника Західного територіального управління військової служби правопорядку ЗСУ Федір Федчик повідомив у вівторок: «У зв’язку зі ситуацією, яка зараз є в державі, в зв’язку з тим, що велика кількість особового складу залучається до виконання завдань в зоні АТО, кількість тих патрулів буде збільшено».

У Львові збільшать кількість військових патрулів. Про це повідомив сьогодні, 7 квітня, під час прес-конференції заступник начальника Західного територіального управління військової служби правопорядку ЗСУ Федір Федчик.

За його словами, на даний час у Львові щодня заступають на службу три патрулі, до яких входять по три особи – офіцер та два солдати. Таким чином, за порядком у місті стежать дев’ять військових патрульних.

Така незначна кількість патрульних зумовлена тим, що львівські правоохоронці постійно відбувають на ротації в зону АТО. Федір Федчик.зазначив, що військові патрулі працювали завжди, однак їхня робота в мирний час була не надто помітною хоча б тому, що військових було не дуже багато. 

«Але у зв’язку з ситуацією, яка зараз є в державі, в зв’язку з тим, що велика кількість особового складу залучається до виконання завдань в зоні АТО, кількість тих патрулів буде збільшено. Зараз створений цілий спеціальний відділ у Львові, куди призвали у березні понад сто осіб особового складу для організації служби у військових патрулях», – пояснив підполковник Федір Федчик. 

За його словами, майбутні працівники військових патрулів зараз проходять навчання та перепідготовку на військовому полігоні Львівщини, активно працювати на вулицях міста вони розпочнуть наприкінці квітня. Федір Федчик додав також, зараз є досить велика проблема з тим, що у військових строях ходять ті, хто ніякого стосунку до військової служби немає.

При цьому військовий патруль має право зупиняти та перевіряти лише людей у військовій формі. Цивільних громадян перевіряють патрульні міліції. 

«Під час підготовки ми використовуємо досвід військової поліції провідних країн світу – стандарти НАТО та ЄС. Також використовується досвід, який набули патрульні в зоні АТО», – наголосив Федір Федчик.

Законодавством України передбачено, що військовий патруль повинен мати карту маршруту, план та схему патрулювання, засоби зв’язку, спеціальні засоби – гумові кийки двох різновидів та наручники, посвідчення та нарукавні пов’язки. Транспортний патруль додатково забезпечений транспортним засобом.

Крім того, військовий патруль може мати вогнепальну зброю, однак на Львівщині, за словам Федчика, у носінні такої зброї патрулем потреби немає.

Про це повідомила сьогодні, 7 квітня, інформаційна агенція УНІАН.

dailylviv.com

До теми

08:46 25 травня 2022 р.

Три ракети вдарили по двох районах Запоріжжя

У Гуляйполі внаслідок російських артилерійських атак горіли господарські споруди, складські приміщення і транспортувальна стрічка елеватора.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу