У Львові вже завершили ремонт аварійних ділянок доріг на вулицях Золотій та Окуневського

10:22 30 жовтня 2014 р.


Фото: provce.ck.ua

Як повідомили в четвер «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, цього року заплановано також відремонтувати частину вулиці Шевченка – на ділянці від вулиці Брюховицької до вулиці Томашівської.

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 30 жовтня, «Щоденному Львову», що за інформацією Шевченківської районної адміністрації, вже відремонтовано аварійні ділянки дороги на вулицях Окуневського та Золотій. У повідомленні також конкретизують:

«Зокрема, вулицю Золоту відремонтували на ділянці від вулиці Клепарівської до вулиці Сосенка. Начальник відділу комунального господарства Шевченківської районної адміністрації Володимир Шульга розповів:

«Загалом відремонтовано п’ять тисяч квадратних метрів проїзної частини. Роботи виконувало ШРБУ-65. Вартість робіт склала 1,2 млн грн.

Крім того, відремонтовано і частину тротуару, для цього з міського бюджету було виділено 500 тис. грн. Ремонт тротуарів на вулиці Золотій плануємо продовжити і наступного року.

Також відремонтовано аварійну ділянку вулиці Окуневського. Тут заасфальтовано три тисячі  квадратних метрів дороги. Вартість робіт, які виконувало ЛКП «ШРП Шевченківського району», склала 726 тис. грн.

У планах цього року відремонтувати частину вулицю Шевченка на ділянці від вулиці Брюховицької до вулиці Томашівської. Тендер виграло підприємство «ШРБУ-65». Йдеться про ремонт проїзної частини, площею близько 16 тисяч квадратних метрів».

dailylviv.com

До теми

15:09 19 вересня 2020 р.

У Німеччині через коронавірус скасовують карнавали

Через пандемію коронавірусу і неможливість дотримуватися соціальної дистанції влада федеральної землі Північний Рейн-Вестфалія заявила про заборону великих карнавальних заходів.

Рубрика: Ситуації

20:17 18 вересня 2020 р.

Боротися проти жертовних вогнів закликали у Львові священників, учителів і сільських старостів

Масштабні катастрофічні пожежі на десятки гектарів у більшості випадків починаються із приватних обійсть. І хоча експерти Державної служби з надзвичайних ситуацій швидко і точно визначають, де саме виникло загоряння, притягти до відповідальності вдається далеко не кожного палія.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу