У Львові завершують заміну колектора на Замарстинові

18:28 19 червня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

На ділянках вулиці Замарстинівської від вулиці Липинського до вулиці Гайдамацької й від вулиці Липинського до вулиці Торф’яній тривають роботи із заміни каналізаційного колектора, прокладання плит трамвайних колій і монтажу трамвайних рейок, облаштування хідників тощо.

Про це повідомили в середу, 19 червня, в прес-службі Львівської міськради. Заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Андрій Білий розповів подробиці: «Дорожні роботи підходять до кінця на ділянці від вулиці Липинського до вулиці Циганівки. Наразі дощі роботи затримали, але підрядник робить все, щоб відкрити цю ділянку вчасно. Основний колектор у напрямі вулиці Гайдамацької замінюємо швидко – дійшли до будинку №73. Від вулиці Липинського до вулиці Торф'яної завершується заміна колектора».

«За інформацією ЛКП «Львівавтодор», станом на 18 червня, прокладено 337 метрів каналізації, діаметром 1600 мм, і 126 м каналізації, діаметром 800 міліметрів; прокладено 480 метрів водопроводу, діаметром 160 мм, прокладено трамвайну колію, довжиною 295 метрів (до вулиці Циганівка), укладено плити під трамвайну колію (620 квадратних метрів) та замощено трамвайну колію й дорогу бруківкою, довжиною 1320 квадратних метрів», – поінформували також у міськраді.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу