У Львові завершують ремонт площі Яцека Куроня

18:00 11 червня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У міськраді запевнили: «На площі Яцека Куроня залишається посіяти траву і встановити урни для сміття».

У прес-службі Львівської міськради повідомили в понеділок, 11 червня: «На площі Яцека Куроня завершують ремонтні роботи. Роботи розпочалися на початку травня. Виконувало їх ШРП Галицького району на замовлення районної адміністрації».

Голова Галицької районної адміністрації Андрій Зозуля розповів: «Під час робіт було встановлено вуличні меблі (лавочки), облаштовано додаткову доріжку для зручностей матерів з візочками та маломобільних груп людей. Досі там були сходи, тому особи з візочками мали трудність, щоб потрапити на площу. Станом на сьогодні залишається посіяти траву і встановити урни для сміття. Орієнтована вартість робіт 200 тисяч гривень».

«У неділю, 17 червня, відбудеться відкриття інформаційної таблиці на площі Яцека Куроня. Львівська міська рада присвоїла ім’я Яцека Куроня площі біля Генерального консульства Польщі. За відповідну ухвалу під час засідання сесії 22 березня 2018 р проголосували депутати ЛМР», – поінформували також у міськраді.

«Яцек Куронь – польський політичний діяч, визначний учасник антикомуністичної опозиції народився у Львові 3 березня 1934 року. Він був співавтором стратегії незалежної профспілки «Солідарність» і учасником «Круглого столу» 1989 року, що призвів до виборів і зміни влади у Польщі. Куронь працював міністром праці та соціальної політики у 1989-1993 роках і обирався депутатом Сейму в 1989-2001 роках. Помер видатний львів'янин 17 червня 2004 року, похований у Варшаві на військовому цвинтарі Повонзки», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

11:29 18 червня 2021 р.

Німеччина дозволила в'їзд українцям з 25 червня, які вакциновані за правилами EMA

Наразі це стосується тільки вакцин, визнаних Європейським агентством з лікарських засобів (EMA - European Medicines Agency). Зазначається, що цей перелік може доповнюватися і розширюватися.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу