У Львові завершується голосування за проєкти Громадського бюджету | Новини Львова

У Львові завершується голосування за проєкти Громадського бюджету

16:00 14 листопада 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

Львів’яни самостійно можуть обирати проекти, які будуть реалізовані у 2020 році за кошти міського бюджету.

Про це повідомили в четвер, 14 листопада, у Львівській міськраді, де також розповіли, що за проекти Громадського бюджету, які будуть реалізовані у 2020 році за кошти міського бюджету, триватиме до 15 листопада.

Голосування за проєкти для реалізації за кошти Громадського бюджету Львова здійснюється через е-сервіс. Проголосувати можна за один великий (загальноміський) та один малий (районний) проект. У період із 1 до 14 листопада за проєкти Громадського бюджету віддали свої голоси близько 90 тисячі львів’ян.

«Платформа «Громадський проект» дозволяє брати участь в конкурсі, не виходячи з дому: охочі подають заявку «on-line» і відслідковують долю свого проєкту прямо на сайті», – зазначив заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко.

Як інформував «ЩЛ», львів’яни голосують за 191 проєкт Громадського бюджету.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

21:15 6 липня 2020 р.

Греція щонайменше до 15 липня продовжила заборону на в'їзд для громадян України

Українка АннаЛевківська після вояжу до Греціїтепер радить - без "серйозних підстав для перебування в країні" варто утримуватися від поїздок до інших країн, адже ситуація з дозволами змінюється щодня.

Рубрика: Ситуації

19:43 6 липня 2020 р.

Ізраїль різко посилює карантин: зачиняє бари, клуби та спортзали через спалах Covid-19

Кабінет боротьби з коронавірусом уряду Ізраїлю сьогодні затвердив нові обмеження на тлі спалаху захворюваності на COVID-19 в країні. На Львівщині частково послабили карантинні обмеження

Рубрика: Ситуації