У Львові затвердили обсяг громадського бюджету

15:40 10 жовтня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Громадський бюджет Львова у 2020 році становитиме близько 42 мільйонів гривень – 1,7% від затвердженого розміру видатків бюджету розвитку міста за результатами першого півріччя 2019 року.

Про це повідомили в четвер у Львівській міськраді, де також розповіли: «Відповідну ухвалу «Про визначення розміру громадського бюджету Львова на 2020 рік» ухвалили сьогодні, 10 жовтня, на засіданні сесії міської ради, 52-ма голосами».

«Із 1 до 15 листопада триватиме голосування за ті проєкти, які подалися цьогоріч, а це близько 200 проєктів. На бюджетній комісії було прийнято рішення про резервування суми 1,7%, що становитиме близько 42 мільйонів гривень, на їх реалізацію», – доповів директор управління «Секретаріат ради» Юрій Лукашевський.

«Депутат фракції «Об'єднання «Самопоміч» Андрій Шевців вніс пропозицію про те, аби при формуванні бюджету й отриманні пропозицій виконавчі структури добирали й ті проєкти, які не набрали достатньої кількості голосів, але опинилися у вершині рейтингу», – поінформували також у міськраді.

dailylviv.com

До теми

00:10 3 серпня 2021 р.

Пара, яка загинула в Стрийському парку, переписувалися в інтернеті лише два тижні, і тоді він пішов з нею гуляти

Львів із сумом зустрів ранок. Бо містяни були приголомшені втратою дітей. Пара закоханих загинула, коли на них упало дерево в парку. Біду спровокувала блискавка.

Рубрика: Ситуації

14:03 2 серпня 2021 р.

У Польщі викрили одну з найбільших незаконних фабрик цигарок. Затримали українців

На терені Мазовєцького воєводства викрили одну із найбільших нелегальних фабрик цигарок, у якій затримали 16 чоловіків - 9 громадян Польщі і 7 громадян України

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу