У Львові затвердили «Концепцію розвитку громадського транспорту та паркування приватного»

17:45 14 червня 2019 р.

  • 0
  • 579


Фото: city-adm.lviv.ua

Виконавчий комітет Львівської міської ради ухвалив у п’ятницю, 14 червня, рішення «Про затвердження Концепції розвитку громадського транспорту та паркування приватного транспорту у Львові».

Про це повідомили в п’ятницю, 14 червня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Концепція розроблена на основі «Концепції створення впорядкованих паркувальних та пішохідних зон у центральній частині Львова» та з врахуванням принципів «Плану дій з розвитку транспорту у Львові до 2020 року», затверджених також рішеннями виконавчого комітету».

Заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Андрій Білий доповів на засіданні виконкому: «Концепцією розвитку громадського транспорту передбачено реформування сфери паркування, передбачено будівництво підземних паркінгів, та перехоплюючих паркінгів на в’їзді в місто. Адже це відома європейська практика, коли водії приватних автомобілів не заїжджають в місто, а залишають свої авто при в’їзді в місто, а самі пересідають в громадський транспорт. Тому хочемо реформувати паркування, і це доречно розпочинати робити влітку, коли машин менше».

«Концепцією передбачено виділення на дорогах смуг для громадського транспорту для того, щоб автобуси, трамваї і тролейбуси мали змогу рухатися швидше. Концепція – це попереднє рішення, тобто це як проміжний етап, перед затвердженням «Плану сталої мобільності, який зараз розробляється спільно з німецькими фахівцями «GIZ», – поінформував також Андрій Білий

«У цьому плані буде чітко прописано взаємодію різних видів транспорту, зокрема, як їх усіх пов’язати між собою, щоб забезпечити комфорт як для водіїв, так і для пішоходів. У плані сталої мобільності буде також враховано роботу міської електрички, велорух, паркування, пішохідні зв’язки та інше. І цей ґрунтовний план, підкріплений фінансовими джерелами для його реалізації, буде восени цього року винесено на розгляд сесії», – повідомив також Андрій Білий.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

16:20 26 червня 2019 р.

Прикордонники на Львівщині отримали поповнення

Прикордонники строкової військової служби прибули сьогодні в Мостиський прикордонний загін після підготовки в навчальних центрах Держприкордонслужби України.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 387

Останні новини

У Львові затримали заступника начальника райвідділу ДСНС

Львівщина отримала на соціально-економічний розвиток 1,1 млн гривень

Правоохоронці контролюватимуть на Львівщині дітей

Поліція зареєструвала 21 повідомлення про порушення виборчого законодавства на Львівщині

У Хорватії прагнуть нападника зі «Львова», – журналіст

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Дебати: Ірина Подоляк - Валерій Веремчук (ВО №116)

Рубрика: Політика

Дебати: Андрій Москаленко - Юрій Михальчишин (ВО №115)

Рубрика: Політика

Дебати: Марта Романяк - Наталя Тимчій (ВО №116)

Рубрика: Політика

Дебати: Олег Синютка ("Європейська солідарність")-Михайло Цимбалюк ("ВО "Батьківщина")

Рубрика: Політика

Дебати: Мирослава Бабінська-Тарас Чолій ( ВО №123)

Рубрика: Політика

Всі відео розділу