У Львові зареєстрували ЛКП «Муніципальна дружина»

18:00 19 вересня 2014 р.


Фото: marshrutka.org.ua

Як повідомили в п’ятницю «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, цьому «громадському формуванню з охорони громадського порядку та державного кордону» надається право складати протоколи про адміністративні правопорушення.

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 19 вересня, «Щоденному Львову», що в нашому міцсті зареєстровано громадське формування з охорони громадського порядку та державного кордону – ЛКП «Муніципальна дружина». Відповідне рішення прийняв виконавчий комітет ЛМР.

Згідно з ним, посадовим особам ЛКП «Муніципальна дружина» надається право складати протоколи про адміністративні правопорушення, передбачені статтями 122, 160, 154, 152, 182, 175-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, та скеровувати їх на розгляд адміністративної комісії при районній адміністрації або іншого уповноваженого органу, здійснювати фото-, звуко-, відео фіксацію для встановлення наявності бо відсутності адміністративного правопорушення, передбаченого статею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

dailylviv.com

До теми

21:51 26 лютого 2021 р.

Голова ЛОДА не радить мешканцям Львівщини їхати на Івано-Франківщину

Відповідно до рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від сьогодні, 26 лютого, Івано-Франківська область перебуває у «червоній зоні».

Рубрика: Ситуації

10:35 26 лютого 2021 р.

Батьки порушують ПДР, ігноруючи безпеку своїх дітей

Майже половина дітей у Львові їздить у автівках без автокрісел. Такі результати дослідження отримали волонтери громадської організації “Impact”, що займається безпекою дорожнього руху в Україні.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу