У Львові зареєстрували 1238 ОСББ

11:00 7 листопада 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

1 січня 2019 року всі житлові будинки будуть списані з балансу львівських комунальних підприємств.

Як поінформували в середу в прес-службі Львівської міськради, станом на 1 листопада, у Львові зареєстровано 1238 ОСББ у 1301 будинку. У відділі супроводу ОСББ Львівської міської ради зазначили, що загалом у Львові – 9212 будинків різної форми власності. Зокрема, у 2018 році були створені 80 ОСББ у 87 будинках.

Цього року в бюджеті міста передбачено понад 3,65 млн. гривень на капітальні ремонти в 17 будинках ОСББ, на реставрацію – 550 тисяч гривень, на капітальні ремонти ліфтів – два мільйони гривень, а на компенсації заходів з енергозбереження в межах програми «Теплий дім» – 5,525 млн. гривень. Близько 40 будинків ОСББ уже скористалися програмами підтримки від міста і держави.

1 січня 2019 року всі житлові будинку будуть списані з балансу ЛКП. До цього часу мешканці повинні визначитися, хто управлятиме їхнім будинком і надаватиме послуги з обслуговування (прибирання сходових кліток, прибирання території біля будинку, вивіз сміття, ремонт та інше). Варіантів є кілька – створити ОСББ, взяти будинок на самообслуговування або ж укласти договір з управляючою компанією.

Про це повідомили в середу, 7 листопада, в прес-службі Львівської міськради

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу