У Львові запрацює 8 камер, які автоматично фіксуватимуть порушення ПДР. Вулиці

17:58 19 травня 2021 р.

З вівторка на кількох вулицях міста встановлюють камери, які будуть автоматично фіксувати порушення правил дорожнього руху, зокрема в частині перевищення швидкості. Наразі для них визначено 8 місць, невдовзі вони запрацюють у тестовому режимі.

Про це повідомив заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Андрій Білий, пише Dailylviv.

Так, визначаючи місця для камер, було проаналізовано локації, де часто фіксувались ДТП.

«Як саме обрали місця для встановлення цих апаратних комплексів? Є постанова, яка чітко регулює порядок. Відповідно, ми йшли за тим порядком за декілька місяців до цих процедур – проведення дебатів, залучення Міністерства внутрішніх справ, департаменту патрульної поліції Києва та патрульної поліції Львівської області.

Найперше, ми проаналізували всі місця концентрації ДТП за причинами, зокрема порушення швидкості, яке призвело до ДТП. Потім їх подали на погодження. Приїхала група людей, яка обстежили всі місця, і після того, як ми вже спільно опрацювали всі місця, визначили 8 місць і конкретні опори, на яких будуть встановлюватись ці камери», - розповів Андрій Білий.

Передбачається, що у камери запрацюють у тестовому режимі вже з наступного тижня, а повноцінно запрацюють у червні.

«З наступного тижня вони мають включатися вже в тестовому режимі, будуть йти налагоджувальні роботи. Орієнтовно з червня планується їх запуск вже в роботу. Перед тим обов’язково всі будуть повідомлені, щоб всі були ознайомлені.

Кількість камер на локації залежить від ширини вулиці та умов. Наприклад, на вулиці В. Стуса – 2 камери, тому що там не можна однією камерою охопити вулицю, за рахунок того, що є трамвайна колія посередині. Вулиця Княгині Ольги – так само будуть 2 камери, відповідно, у кожному напрямку. На Стрийській камери будуть на двох адресах, а також на вул. Володимира Великого і на вул. Шевченка дозволяється по одній камері, які можуть повністю охопити проїжджу частину. Тобто, якщо камера може повністю охопити проїжджу частину, то ставиться одна, якщо ж ні – то більше.

Поки що це перший пілотний етап. Вперше в Україні встановлюються камери, які купляло не місто, а держава. Камери замірятимуть швидкість, фіксуватимуть та передаватимуть відповідну інформацію, зокрема номер автомобільного засобу та коротке відео порушення уповноваженому органу – департамент патрульної поліції визначає, хто це опрацьовуватиме. Після цього працівники заповнюють постанову, яка генерується, і відправляють її у бази та за адресою реєстрації власника транспортного засобу», - підсумував посадовець.

Місця встановлення камер відеофіксації:

Перехрестя вул. Сихівська і вул. Кавалерідзе – один комплекс в бік просп. Червоної Калини
Вул. Хуторівка, 4Б – два комплекси по обидва боки вулиці
Вул. Стрийська, 109 – два комплекси по обидва боки вулиці
Вул. Стрийська, 35 – один комплекс в бік центру міста
Вул. Княгині Ольги, 100 – два комплекси в обидва боки
Вул. Володимира Великого, 51 – один комплекс у бік кільця з вул. Княгині Ольги
Вул. Шевченка, 385-388 – один комплекс у бік центру міста
Вул. Стуса, 18А/22А – два комплекси в обидва боки вулиці.

dailylviv.com

До теми

21:38 21 січня 2022 р.

Суддя Гриців, в якої вкрали $120 тис, влітку подарувала гроші на LEXUS синові-прокурору

Сьогодні у Шевченківському райсуді м.Львова мав бути розглянутий адміністративний протокол на Назара Гриціва, складений патрульною поліцією за керування прокурором у нетверезому стані автомобілем LEXUS ES300.

Рубрика: Ситуації

16:58 21 січня 2022 р.

Мер Львова залишився у Ратуші один: захворіли його заступники і керівники департаментів (відео)

У Львові всі заступники міського голови Львова захворіли на коронавірус, також на лікарняних перебуває багато керівників департаментів Львівської міської ради.

Рубрика: Ситуації

16:35 21 січня 2022 р.

Помер президент хору Орфей

Сьогодні у народному чоловічому хорі "Орфей" повідомили про смерть його президента Михайла Олійника.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу