У Львові заповнюють водою теплові мережі

09:50 25 вересня 2019 р.

Фото до новини


Фото: city-adm.lviv.ua

Теплопостачальні підприємства Львова проводять заповнення теплових мереж і внутрішньобудинкових систем.

Про це повідомили в середу, 25 вересня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Теплопостачальні підприємства Львова – «Львівтеплоенерго» і «Залізничнетеплоенерго» – готуються до опалювального сезону 2019-2020 років. Минулого тижня ці підприємства розпочали заповнення водою теплових мереж і внутрішньобудинкових систем опалення».

«Підставою для заповнення внутрішньобудинкових систем опалення житлового фонду і бюджетних установ (освіта і медицина) є підписані акти готовності будинків до зими. Станом на вчора вже заповнено водою 568 будинків, які обслуговує «Львівтеплоенерго», і 293 будинки, які обслуговує «Залізничнетеплоенерго», – поінформували також у міськраді.

У «Львівтеплоенерго» розповіли: «Для того, щоб не виникало проблем із подачею опалення, з середини вересня ми розпочали поетапне заповнення водою теплових мереж і внутрібудинкових систем опалення. Це дозволяє розвантажити процес заповнення, та, в разі виявлення якихось пошкодження у внутрібудинкових системах, їх можна буде ліквідувати».

«Для того, щоб заповнити водою внутрібудинкову системи, необхідно, щоб будинок був технічно готовим. Про це свідчить підписаний акт готовності будинку до зими. Станом на вчора у нас було заповнено водою 568 будинків, які обслуговує «Львівтеплоенерго», і 293 будинки, які обслуговує «Залізничнетеплоенерго», – повідомили також у міськраді.

У «Львівтеплоенерго» також зазначили6 «Однак ця інформація постійно змінюється – збільшується кількість будинків, які підписали акти готовності і в яких провели заповнення водою. Тому закликаємо власників будинків, які ще не підготували свої будинки до зими, забезпечити технічну готовність будинків до опалювального сезону, адже при відсутності акту готовності не буде змоги подати теплоносій до будинку».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів