У Львові започаткували зустрічі «У дружньому колі»

13:48 12 березня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Працівники Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, спільно з представниками волонтерської організації «Центр опіки сиріт», започаткували щотижневі зустрічі хлопців-підлітків «У дружньому колі».

Про це повідомили у вівторок, 12 березня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Зустрічі відбуваються у приміщенні ліцею «Просвіта» на вулиці Просвіти, 2/4. У першій зустрічі взяли участь 11 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з різних районів Львова».

«Метою заходу є створити доброзичливе середовище для хлопців віком 11-15 років, де б вони могли активно і цікаво проводити час поза школою, під наглядом дорослих шукати та розвивати свої зацікавлення та таланти, знаходити друзів, вчитися підтримувати дружні стосунки, здобувати соціальні навички. Під час подальших зустрічей плануються різноманітні мандрівки, екскурсії, майстерки, бесіди, ігри. Такі зустрічі будуть проводитися за скаутською методикою, коли з дітьми працюють дорослі юнаки чи мужчини, які в подальшому стають для них взірцем повсякденного життя», – поінформували також у ЛМР.

dailylviv.com

До теми

09:56 21 вересня 2020 р.

Відбивалася сумкою з тортом: у Львові напали на одеситку

Близько 4-ї години ранку мешканка Одеси, яка на кілька днів приїхала до Львова, поверталася з весілля. Вийшовши з автомобіля на вулиці Хуторівка, жінка помітила невідомого, який приховує обличчя. Згодом, він пішов за нею.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу